—≥ль небезпечна при цукровому д≥абет≥
—≥ль небезпечна при цукровому д≥абет≥
—≥ль небезпечна при цукровому д≥абет≥

÷укровий д≥абет - небезпечне ≥ поширене захворюванн€. ѕричиною д≥абету в розвинених крањнах найчаст≥ше стаЇ неправильне харчуванн€, а також надм≥рна вага. ” р€д≥ крањн в≥д цукрового д≥абету страждаЇ близько 10% населенн€.

„исленн≥ досл≥дженн€ показали, що цукровий д≥абет п≥двищуЇ ризик серцево-судинних захворювань майже в 2 рази. јле ≥ це ще не найб≥льша небезпека, пов'€зана з д≥абетом.

јмериканськ≥ вчен≥ провели нове досл≥дженн€, €ке показало, що значний вм≥ст сол≥ в рац≥он≥ людей з д≥абетом зб≥льшуЇ ризик смертност≥ в≥д серцево-судинних захворювань в два рази в пор≥вн€нн≥ з тими, хто обмежуЇ себе в споживанн≥ сол≥.

”часник≥в досл≥дженн€ под≥лили на 4 групи по середньому споживанню сол≥ в день. ¬ результат≥ в груп≥ з найб≥льшим споживанн€м сол≥ (5,9 г на день) ризик ≥нфаркту та ≥нших серцевих захворювань був вище в 2 рази, н≥ж у груп≥, де сол≥ вживали найменше.

ƒане досл≥дженн€ вказуЇ на те, що д≥абетикам варто перегл€нути свою д≥Їту, збагатити њњ здоровою њжею, що надал≥ допоможе уникнути ускладнень.