як зробити каву корисною?
як зробити каву корисною?

«даЇтьс€, суперечки про користь ≥ шкоду кави не припин€тьс€ н≥коли. јле нав≥ть найпалк≥ш≥ противники цього напою не можуть не погодитис€, що дв≥ чашки в день не принесуть великоњ шкоди орган≥зму.  р≥м того, ≥снуЇ к≥лька способ≥в зробити ц≥ дв≥ чашки б≥льш корисними.

« чим пити каву, щоб посилити њњ властивост≥?

«робить б≥льш корисним каву соЇве молоко. як в≥домо, коров'€че молоко може викликати алерг≥чн≥ реакц≥њ, а також м≥стить багато калор≥й. —оЇве молоко не м≥стить вс≥х перерахованих м≥нус≥в ≥ вважаЇтьс€ здоровим джерелом кальц≥ю ≥ б≥лка. —оЇве молоко також корисне дл€ серц€, воно прискорюЇ процес спалюванн€ жир≥в. ќсобливо корисна кава з соЇвим молоком дл€ тих, хто хоче схуднути.

 ава з корицею. ÷€ пр€нощ не т≥льки мають чудовий аромат, але ≥ захищаЇ в≥д д≥абету другого типу, так €к регулюЇ к≥льк≥сть ≥нсул≥ну в кров≥.

ƒо того €к пити каву, корисно випити скл€нку води.  ава допомагаЇ вивести зайву р≥дину з орган≥зму. јле часто нам, навпаки, не вистачаЇ р≥дини. ўоб в≥дновити водний баланс, випита до ≥ п≥сл€ чашечки кави вода допоможе в≥дновити водний баланс.

 орисний нап≥й - кава з медом. ћед Ї чудовою альтернативою цукру не т≥льки в чањ, але ≥ в кав≥. ћед робить нап≥й не т≥льки солодким, але ≥ менш калор≥йним, також збагачуЇ орган≥зм необх≥дними м≥кроелементами.