ќч≥куванн€ на телефонн≥й л≥н≥њ загрожуЇ здоров'ю
ќч≥куванн€ на телефонн≥й л≥н≥њ загрожуЇ здоров'ю
 ќч≥куванн€ на телефонн≥й л≥н≥њ загрожуЇ здоров'ю

¬ останн≥ дес€тил≥тт€ засоби зв'€зку зробили справжн≥й прорив. Ќезважаючи на це, багато хто все ще стикаютьс€ з потребою отримати в≥дпов≥дь безпосередньо в≥д Ђживоњї людини. јле часто зам≥сть голосу ми повинн≥ оч≥кувати в≥дпов≥дь п≥д бадьору музику. ≈ксперти кажуть, що таке оч≥куванн€ негативно в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ.

Ѕританськ≥ фах≥вц≥ стверджують, що оч≥куванн€ на л≥н≥њ б≥льше 6 хвилин в спроб≥ посп≥лкуватис€ з оператором €коњсь дов≥дковоњ служби, такс≥ або ≥ншого серв≥су може бути небезпечним дл€ здоров'€. ” людини, €ка чекаЇ в≥дпов≥дь, п≥двищуЇтьс€ артер≥альний тиск, част≥шаЇ серцебитт€, починаЇтьс€ головний б≥ль.

ѕроведене опитуванн€ 2054 дорослих людей показало, що стрес починаЇтьс€, €кщо бути точним, вже п≥сл€ 5 хвилин ≥ 58 секунд оч≥куванн€ на л≥н≥њ.

ƒо реч≥, б≥льш≥сть респондент≥в в≥дзначили, що найб≥льш огидними њм здаютьс€ звуки флейти ѕана, друге м≥сце в≥ддали класичн≥й музиц≥, а на третьому - Ђзвуки природиї: шум прибою, шелест лист€ тощо. 80% опитаних за€вили, що €кщо чують под≥бне, то негайно в≥дключають телефон.

јвтори досл≥дженн€ говор€ть, що Ђстрес оч≥куванн€ї з'€вл€Їтьс€ не т≥льки при розмов≥ по телефону, але ≥ при оч≥куванн≥ черги: наприклад, в касу, в перукарню ≥ т.п.

 

ѕрофесор –оджер ’ендерсон, ≥н≥ц≥атор даного досл≥дженн€, зазначаЇ, що под≥бний стрес здатний викликати почутт€ тривожност≥, проблеми з шлунково-кишковим трактом та ≥ншими органами.


19.12.2014