¬≥дмова в≥д кур≥нн€ робить житт€ €скрав≥шим ≥ щаслив≥шим
¬≥дмова в≥д кур≥нн€ робить житт€ €скрав≥шим ≥ щаслив≥шим
¬≥дмова в≥д кур≥нн€ робить житт€ €скрав≥шим ≥ щаслив≥шим

 урити в наш≥ дн≥ не просто нездорово, але й не модно. ” тренд≥ активний ≥ здоровий спос≥б житт€. ќстанн≥ досл≥дженн€ показали, що в≥дмова в≥д кур≥нн€ не т≥льки покращуЇ здоров'€, а й позитивно впливаЇ на €к≥сть житт€.

ƒосл≥дники погоджуютьс€ з курц€ми, що в≥дмовитис€ в≥д њх згубноњ звички дуже складно. јле €кщо людин≥ це вдаЇтьс€, то це не т≥льки пол≥пшить здоров'€, але ≥ принесе р€д вигод, про €к≥ можна було т≥льки мр≥€ти.

≈ксперти в≥дзначають, що хоч ≥ немаЇ точних показник≥в у в≥дсотковому сп≥вв≥дношенн≥, але €вно те, що учасники, €к≥ кинули курити три роки тому, в≥дчувають менше стрес≥в ≥ настр≥й у них набагато краще, н≥ж у курц≥в.

ћетою досл≥дженн€ було п≥двести наукову базу п≥д твердженн€м про те, що люди, €к≥ кинули палити, в≥дчувають себе краще. ѕри цьому важливо те, €к люди сам≥ оц≥нюють ≥ описують €к≥сть свого житт€ п≥сл€ в≥дмови в≥д шк≥дливоњ ​​звички курити.

”часниками досл≥дженн€ стали 1500 чолов≥к. ѕрот€гом трьох рок≥в вчен≥ спостер≥гали за ними, контролювали, чи д≥йсно вони побороли звичку палити, чи принсла в≥дмова в≥д кур≥нн€ пол≥пшенн€ в њхнЇ житт€.  р≥м того, проводилис€ регул€рн≥ опитуванн€ учасник≥в про р≥вень житт€, њх в≥дношенн€ з протилежною статтю, дружбу та ≥нш≥ важлив≥ життЇв≥критер≥њ.

¬чен≥ д≥йшли висновку, що не можна твердо стверджувати, що саме в≥дмова в≥д кур≥нн€ стала причиною кращоњ €кост≥ житт€, але вважають, що усп≥шне подоланн€ ц≥Їњ звички мотивуЇ людей до подальших дос€гнень. як в≥дзначають учасники, найскладн≥шими дл€ них стали перш≥ два м≥с€ц≥ без сигарет.