„ому так важливо сн≥дати?
„ому так важливо сн≥дати?

—н≥данок з ранку не дл€ кожного Ї правилом. ’тось не може, хтось не хоче, у когось просто не вистачаЇ часу. јле €кщо розум≥ти, €к багато втрачаЇ орган≥зм без сн≥данку, то прийде ≥ переосмисленн€ цього моменту.

ƒ≥Їтологи кажуть, що саме в ранковий прийом њж≥ орган≥зм отримуЇ необх≥дн≥ йому поживн≥ речовини, недол≥к €ких важко заповнити прот€гом усього дн€.

ƒе€к≥ люди вважають, що без сн≥данку прост≥ше позбавитис€ зайвоњ ваги. Ќасправд≥ в≥дсутн≥сть сн≥данку може призвести до абсолютно протилежного результату: перењданн€ прот€гом дн€ гарантовано.

Ќещодавно вчен≥ встановили взаЇмозв'€зок м≥ж розвитком метабол≥чного синдрому в середньому в≥ц≥ ≥ тим, чи сн≥дала людина в п≥дл≥тковому в≥ц≥. Ўкол€р≥, що пропускали сн≥данки вранц≥, в середньому в≥ц≥ страждають в≥д метабол≥чного синдрому.
ћетабол≥чний синдром небезпечний такими факторами €к ожир≥нн€, високий р≥вень холестерину, г≥пертон≥€, високий р≥вень глюкози в кров≥ натще.  ожен з цих фактор≥в п≥двищуЇ ризик серцево-судинних захворювань.

ƒосл≥дники з ”н≥верситету ”мео (Ўвец≥€) в 1981 роц≥ провели спостереженн€ серед школ€р≥в старших клас≥в на предмет харчових пристрастей. „ерез 27 рок≥в ц≥ ж люди пройшли медичний огл€д. ƒосл≥дженн€ показало, що люди, €к≥ в шк≥льн≥ роки нехтували сн≥данком, надал≥ страждали в≥д метабол≥чного синдрому на 68% част≥ше, н≥ж т≥, хто нормально харчувавс€ з ранку.

ƒосл≥дженн€ в ц≥й област≥ продовжуютьс€. ¬чен≥ припускають, що в≥дсутн≥сть сн≥данку впливаЇ на регулюванн€ р≥вн€ цукру в кров≥ все подальше житт€.

“ак що, €кщо ваша дитина в≥дправл€Їтьс€ в школу без сн≥данку, ≥ ви сам≥ не сильно обт€жуЇ себе готуванн€м вранц≥, то зав'€зуйте з ц≥Їю звичкою.