5 сигнал≥в орган≥зму про проблеми
5 сигнал≥в орган≥зму про проблеми
5 сигнал≥в орган≥зму про проблеми
Ѕагато людей живуть, не пом≥чаючи сигнал≥в т≥ла, що св≥дчать про початок захворювань. “ривогу в них викликають вже виникаюч≥ почутт€ болю чи дискомфорту.

ќднак наше т≥ло вм≥Ї подавати сигнали, щоб ми вчасно прид≥лили увагу здоров'ю. якщо так≥ ознаки пом≥чен≥, то консультац≥€ л≥кар€ може попередити розвиток серйозноњ ситуац≥њ.

ќтже, запам'€тайте п'€ть сигнал≥в т≥ла, €к≥ св≥дчать про початок захворювань.

1. „аст≥ застуди

якщо ви пом≥тили, що стали часто хвор≥ти застудами, варто звернути увагу на зм≥цненн€ ≥мун≥тету. ќрган≥зм таким чином може показувати, що йому не вистачаЇ в≥там≥н≥в ≥ треба зм≥нити рац≥он. „аст≥ √–¬≤ та ≥нфекц≥њ сигнал≥зують, що оп≥рн≥сть орган≥зму знижена.

2. ѕрищ≥

якщо ви пом≥тили, що на шк≥р≥ багато висипань ≥ ви старше п≥дл≥ткового в≥ку, це прив≥д дл€ занепокоЇнн€. ÷е найчаст≥ше теж також св≥доцтво зниженого ≥мун≥тету.

3. —еча стала темного кольору

 ол≥р сеч≥ - ≥ндикатор стану здоров'€. якщо ви п'Їте достатню к≥льк≥сть р≥дини, то кол≥р сеч≥ повинен бути майже прозорий. јле €кщо кол≥р сеч≥ темно-жовтий, то це ознака проблеми з нирками.

4. ѕроблеми з≥ сном

якщо вам важко заснути ≥ сон нетривалий, то це ознака того, що орган≥зм перебуваЇ в стан≥ стресу. ѕотр≥бен моральний ≥ ф≥зичний в≥дпочинок. ѕри нестач≥ сну знижуЇтьс€ оп≥рн≥сть орган≥зму захворюванн€м.

5. ѕост≥йна втома

ѕост≥йна втома при достатньому в≥дпочинку може св≥дчити про серйозн≥ проблеми з≥ здоров'€м. ” цьому випадку обов'€зково потр≥бна консультац≥€ л≥кар€.