ѕротизапл≥дн≥ таблетки викликають ревнощ≥?
ѕротизапл≥дн≥ таблетки викликають ревнощ≥?
ѕротизапл≥дн≥ таблетки викликають ревнощ≥?

–евнощ≥ - руйн≥вне почутт€, €ке доводить ж≥нок до божев≥льних вчинк≥в, депрес≥њ, зниженн€ самооц≥нки. ¬чен≥ вз€лис€ з'€сувати, €ка природа ревнощ≥в. Ќа њхнЇ здивуванн€, вони ви€вили, що ревнувати ж≥нок вимушуЇ не легковажн≥сть чолов≥к≥в, а оральн≥ контрацептиви.

¬иходить, що характер ж≥нки не завжди винен у њњ ревнив≥й повед≥нц≥. ƒосл≥дженн€ показало, що залежно в≥д дози гормону естрогену, €кий м≥ститьс€ в протизапл≥дних п≥гулках, ж≥нка в т≥й чи ≥нш≥й м≥р≥ в≥дчуваЇ роздратуванн€, п≥дозр≥л≥сть ≥ ревнощ≥ до партнера.

” досл≥дженн≥ були зад≥€н≥ 275 ж≥нок, серед €ких провели опитуванн€ з метою з'€сувати, чи дов≥р€ють вони своЇму партнеров≥ ≥ що в≥дчувають з цього приводу. ¬≥дпов≥д≥ з≥ставл€ли з даними про методи контрацепц≥њ. Ќайб≥льший вплив на орган≥зм ж≥нки надають таблетки з високим вм≥стом естрогену. Ќа повед≥нку ≥ настроњ ж≥нки також впливають таблетки з прогестероном.

якщо ви в≥дчуваЇте, що ревнощ≥ не даЇ вам спок≥йно жити, проанал≥зуйте ваш≥ контрацептиви. ћожливо, њх треба зм≥нити на т≥, що м≥ст€ть менше естрогену. ≤ не ч≥пл€йтес€ до партнера, €кщо в≥н не даЇ вам серйозного приводу дл€ ревнощ≥в.