” кав≥ знайден≥ властивост≥ афрод≥з≥ака
” кав≥ знайден≥ властивост≥ афрод≥з≥ака
” кав≥ знайден≥ властивост≥ афрод≥з≥ака

 ава - один з найпопул€рн≥ших напоњв на планет≥. ѕрот€гом стол≥ть вона заворожуЇ своњм ароматом. јле ≥ в наш≥ дн≥ вчен≥ продовжують розкривати њњ неспод≥ван≥ властивост≥. ќстанн≥м в≥дкритт€м стало те, що кава не т≥льки бадьорить ≥ тон≥зуЇ, але ≥ п≥двищуЇ л≥б≥до.

ƒаний факт вчен≥ довели за допомогою експерименту, в €кому погодилис€ вз€ти участь б≥льше 200 добровольц≥в обох статей у в≥ц≥ в≥д 26 до 47 рок≥в. ” кожного учасника експерименту в життЇвий пер≥од сексуальноњ активност≥ спостер≥галис€ проблеми з≥ збудлив≥стю. ” ход≥ досл≥дженн€ учасникам кожен день прот€гом м≥с€ц€ треба було в об≥дню перерву випивати чашку натуральноњ кави. ѕравда, вчен≥ в≥дзначили, що б≥льшим ефектом волод≥Ї охолоджений нап≥й, в такому вигл€д≥ в≥н стимулюЇ виробленн€ чолов≥чих ≥ ж≥ночих статевих гормон≥в.

¬ к≥нц≥ експерименту 70% чолов≥к≥в з≥зналис€, що вони стали част≥ше ≥ сильн≥ше в≥дчувати сексуальний пот€г до протилежноњ стат≥. Ќа ж≥нок кофењн також д≥Ї збудливо.

¬ ≥ншому досл≥дженн≥ експерти перев≥рили д≥ю кофењну на гризунах. ¬и€вилос€, що р≥зн≥ дози кави д≥ють на орган≥зм по-р≥зному, регулюючи ступ≥нь пот€гу. ќдне можна сказати напевно: кава впливаЇ на темперамент ≥ п≥двищуЇ л≥б≥до.

ѕод≥бний нешк≥дливий експеримент кожен може перев≥рити на соб≥. ƒл€ цього ввечер≥ достатньо заварити каву ≥ поставити на н≥ч у холодильник. ¬ранц≥ цим напоЇм можна пригостити кохану людину ≥ випити чашечку самому ...