як знайти спок≥й св≥домост≥?
як знайти спок≥й св≥домост≥?
 як знайти спок≥й св≥домост≥?
як часто неприЇмн≥ думки псують нам житт€! «давалос€ б, досить просто не думати про погане ≥ все налагодитьс€. јле що робити €кщо думки ≥ почутт€ стають настирливими ≥ без запрошенн€ в≥дв≥дують наш мозок ≥ нашу св≥дом≥сть? якщо ми хочемо мати спок≥йний сон ≥ нормальну життЇд≥€льн≥сть, то повинн≥ навчитис€ зв≥льн€ти св≥дом≥сть в≥д негативу.

1. ¬изначте джерело роздратуванн€

ўоб привести в пор€док св≥дом≥сть, потр≥бно насамперед знайти джерело пост≥йного неспокою, €кий опановуЇ нашими думками. якщо ми чимось зайн€т≥, то ц≥лком можемо не пом≥чати того, що сидить у наших думках ≥ отруюЇ нам житт€. јле варто залишитис€ наодинц≥ з собою або зайн€тис€ монотонноњ д≥€льн≥стю, €к п≥дступне занепокоЇнн€ знову заполон€Ї нашу св≥дом≥сть. як т≥льки ми зрозум≥Їмо, що саме нас дратуЇ, можна буде приступати до очищенн€ св≥домост≥.

2. «в≥льн≥тьс€ в≥д того, що вас мучить

Ќа перший погл€д це вигл€даЇ нањвно: легко сказати Ђзв≥льн≥тьс€ї, але що робити €кщо роздратуванн€ повертаЇтьс€ знову ≥ знову? ѕсихологи рад€ть Ђвивести його назовн≥ї, тобто под≥литис€ з близькою людиною, тим же психологом, св€щеником.
ƒопомагаЇ винесенн€ проблеми на пап≥р, €кий пот≥м потр≥бно спалити. Ќе важливо, €кий вар≥ант Ђвиведенн€ї ви оберете. √оловне, щоб в≥н був прийн€тний конкретно дл€ вас.

3. «м≥цн≥ть мир у своњй св≥домост≥

ўоб результату перших двох крок≥в був над≥йним, необх≥дно його закр≥пити. ƒл€ цього потр≥бно зробити к≥лька добрих справ. ¬т≥м, добр≥ справи завжди позитивно впливають на наше житт€, так що робити њх не просто потр≥бно, але ≥ корисно, ≥ бажано безкорисливо.
√оловна умова - ваш вчинок повинен бути вам в задоволенн€. јле €кщо в≥н додасть вам проблем ≥ дасть грунт дл€ нових неприЇмних роздум≥в, то момент зм≥цненн€ спокою буде порушений.

4. ¬имийте руки

‘ах≥вц≥ рад€ть в буквальному сенс≥ п≥сл€ такого процесу очищенн€ вимити руки з милом. Ѕуло доведено, що ф≥зичне очищенн€ рук допомагаЇ зн€ти насл≥дки неетичноњ повед≥нки, а також знижуЇ моральну загрозу ваш≥й св≥домост≥.

28.10.2014