¬аг≥тн≥сть з моб≥льним
¬аг≥тн≥сть з моб≥льним

—учасне житт€ складно у€вити без моб≥льних пристроњв. якщо в≥д комп'ютера ≥ планшета ще можна змусити себе в≥дмовитис€, то телефони так зрослис€ з нашою повс€кденн≥стю, що без них ми в≥дчуваЇмо себе €к без рук. јле коли ж≥нки ви€вл€ють у себе ваг≥тн≥сть, то багато з них задаютьс€ питанн€м: Ђ„и не нашкод€ть смартфони малюков≥?ї

Ћ≥кар≥ рекомендують п≥д час ваг≥тност≥ обмежити користуванн€ моб≥льними пристро€ми. ‘ах≥вц≥ п≥дтверджують, що регул€рне використанн€ майбутньою мат≥р'ю смартфона негативно позначаЇтьс€ на псих≥чному розвитку дитини.

—постереженн€ показали, що у малюк≥в, чињ мами в пер≥од ваг≥тност≥ пост≥йно ходили з трубкою б≥л€ вуха, до семи рок≥в можуть розвиватис€ псих≥чн≥ в≥дхиленн€, симптоми €ких про€вл€ютьс€ в повед≥нц≥.

ƒосл≥дники проанал≥зували дан≥ стану здоров'€ малюк≥в, народжених в пер≥од з 1996 по 2002 роки. ћатер≥ д≥тей першоњ групи не користувалис€ моб≥льними телефонами п≥д час ваг≥тност≥, а учасниц≥ другоњ групи регул€рно розмовл€ли по моб≥льному. ∆≥нки обох груп в≥дпов≥ли на низку запитань про спос≥б житт€ ≥ звички член≥в њх с≥мей, а њхн≥ д≥ти пройшли спец≥альн≥ тести на емоц≥йний стан.

” результат≥ з'€сувалос€, що у д≥тей, €к≥ зазнали впливу моб≥льних пристроњв до ≥ п≥сл€ народженн€, до семи рок≥в часто в≥дзначалис€ проблеми з повед≥нкою. ≤ це переконливо п≥дтверджують результати опитувань. ƒе€кий час винуватцем такого порушенн€ вважалис€ електромагн≥тн≥ пол€, але вчен≥ не можуть п≥дтвердити цього напевно. ћожливо, вс€ справа у в≥дсутност≥ належноњ уваги до дитин≥ з боку матер≥, €ка за розмовами по телефону часто упускаЇ можлив≥сть посп≥лкуватис€ з дитиною...