¬чен≥ знайшли гормон в≥рност≥
¬чен≥ знайшли гормон в≥рност≥
¬чен≥ знайшли гормон в≥рност≥

„ому одн≥ чолов≥ки до к≥нц€ дн≥в залишаютьс€ в≥рними своњй половинц≥, у той час €к ≥нш≥ не можуть утриматис€ в≥д спокуси? ÷им питанн€м задаютьс€ багато ж≥нок.

јбсолютно неспод≥вано боннськ≥ вчен≥ ви€вили гормон, в≥дпов≥дальний за збереженн€ в≥рност≥.

Ѕуло проведено ц≥каве досл≥дженн€, в ход≥ €кого чолов≥ки залишалис€ наодинц≥ з красивою сп≥вроб≥тницею ун≥верситету. “≥ чолов≥ки, €к≥ були одружен≥ або мали серйозны в≥дносини, в≥дчували дискомфорт, коли красун€ п≥дходила занадто близько. як ви€вилос€, в усьому винен окситоцин.

ћедицина вже багато чого знаЇ про гормон окситоцин. ¬≥домо, що в≥н синтезуЇтьс€ в орган≥зм≥ при пологах, годуванн≥ груддю, а його призначенн€ - психолог≥чна адаптац≥€. якщо людин≥ ввести цей гормон, то вона буде б≥льш емоц≥йною, наповненою любов'ю, дов≥рою ≥ вд€чн≥стю.

—аме з ц≥Їњ причини досл≥дники оч≥кували, що чолов≥ки захочуть п≥дпустити красиву даму ближче до себе. ќднак вони ≥ не здогадувалис€, що окситоцин працюЇ лише стосовно до близьких людей. ” ситуац≥њ з чужими людьми емоц≥йний фон залишаЇтьс€ не зм≥нним.

“аким чином, можна припустити, що прийом окситоцину чолов≥ком посилить його почутт€ в≥рност≥ до дружини. ќднак чи вр€туЇ прийом таблетованого окситоцину в≥д подружн≥х зрад?

—ексопатолог ¬олодимир Ўах≥джан€н по€снюЇ: Ђ„олов≥ки - це жахливо страшно, що € скажу - але 99% (т≥, хто чуЇ мене - це вин€ток), хоча б один раз, €кщо вони змогли дожити до 50 рок≥в, спрацювали нал≥во. „олов≥к не хоче, але ноги несуть. ѕевний орган говорить Ђспробуй, спробуй, спробуй - раптом тоб≥ сподобаЇтьс€ї. “ому €кщо н≥мц≥ пропонують таку таблетку, звичайно, славної.

ѕо правд≥ кажучи, мало хто з медик≥в в≥рить у р€т≥вну функц≥ю такоњ таблетки. ¬они в≥дзначають, що емоц≥њ залежать не т≥льки в≥д гормонального фону. ≤ €кщо чолов≥к патолог≥чний зрадник, то н≥€кий окситоцин йому не допоможе. ’оча, можливо, в≥н буде в ц≥лому краще ставитис€ до член≥в своЇњ родини. ≤ тут так само можна подумати: €кщо чолов≥к почне тепл≥ше ставитис€ до своЇњ дружини, можливо, йому вже будуть непотр≥бн≥ н≥€к≥ зв'€зки на сторон≥?