«елений чай допоможе продовжити молод≥сть
«елений чай допоможе продовжити молод≥сть
«елений чай допоможе продовжити молод≥сть
Ќезважаючи на те, що зелений чай пор≥вн€но недавно з'€вивс€ на прилавках наших магазин≥в, в≥н вже встиг знайти арм≥ю своњх шанувальник≥в. Ѕагато хто знаходить його €к багате джерело корисних речовин ≥ взагал≥ вважаЇ ел≥ксиром здоров'€.

÷≥лител≥ —ходу, дл€ €ких цей нап≥й Ї традиц≥йним, знають про нього все. японськ≥ досл≥дники обстежили 9000 ос≥б ≥ ви€вили, що 9-10 чашок зеленого чаю в день продовжують житт€ в середньому на 5-7 рок≥в.  р≥м того, з'€сувалос€, що серед любител≥в зеленого чаю на 25-30% менше хворих €ким-небудь видом раку. японц≥ взагал≥ вважають, що зелений чай - панаце€ в≥д раку ≥ р≥зних пухлин.

Ќещодавно техаськ≥ вчен≥ встановили, що зелений чай особливо корисний представниц€м прекрасноњ стат≥ зр≥лого в≥ку. ‘ах≥вц≥ провели р€д експеримент≥в п≥д кер≥вництвом професора „уань-Ћ≥ Ўена, €к≥ показали, що пол≥феноли, в≥дом≥ своњми природними антиоксидантними властивост€ми, що м≥ст€тьс€ в зеленому чањ, допомагають зм≥цнити ж≥ночу к≥сткову систему.

јле найб≥льше ж≥нок може порадувати той факт, що зелений чай зменшуЇ про€ви кл≥максу, €к≥ так≥ бол≥сн≥ дл€ багатьох дам. ƒоктор Ўен в≥дзначив ≥ те, що любительки зеленого чаю в менш≥й м≥р≥ схильн≥ до серцево-судинних захворювань та виникненн€ запальних захворювань. ¬ експеримент≥ вз€ли участь 171 ж≥нка, середн≥й в≥к склав близько 57 рок≥в, тобто близький до наступу менопаузи. ¬ процес≥ експерименту у багатьох ж≥нок в≥дзначалос€ зниженн€ щ≥льност≥ к≥стковоњ маси, хоча н≥ в кого з них не було остеопорозу.

√руп≥ ж≥нок було запропоновано приймати б≥олог≥чн≥ добавки з пол≥фенолами зеленого чаю, а ≥ншим давали плацебо. «рештою, п≥сл€ п≥вроку ж≥нки, €к≥ регул€рно вживали Ѕјƒи, меншою м≥рою страждали в≥д приплив≥в, безсонн€, п≥тливост≥, емоц≥йних розлад≥в - симптом≥в, що супроводжують кл≥мактеричний пер≥од. Ѕ≥льше того, вчен≥ вважають, що зелений чай здатний продовжити пер≥од ж≥ночоњ фертильност≥.

02.10.2014