’≥романти рад€ть, на €кому пальц≥ носити каблучку
’≥романти рад€ть, на €кому пальц≥ носити каблучку
 ’≥романти рад€ть, на €кому пальц≥ носити каблучку

Ћюдина з давн≥х рок≥в любить прикрашати своЇ т≥ло. ƒл€ когось прикраси - це спос≥б прикувати до себе увагу, дл€ ≥нших - в≥ра в силу символ≥в ≥ знак≥в. ћи по-р≥зному прикрашаЇмо руки каблучками: хтось носить один перстень, комусь хочетьс€ над≥ти каблучку на кожен палець. ѕри цьому х≥романти й астрологи стверджують, що залежно в≥д того, на €кому пальц≥ ми носимо каблучку, вона по-р≥зному впливаЇ на наше житт€.

«а твердженн€м експерт≥в, на великий палець сл≥д од€гати каблучку люд€м емоц≥йним ≥ експансивним. Ќа њхню думку, великий палець в≥дпов≥даЇ ћарсу, а перстень на ньому здатний стримувати темперамент. якщо носити каблучку на цьому пальц≥, то вона приборкаЇ агрес≥ю, допоможе зробити в≥дносини б≥льш гармон≥йними.

 аблучку на вказ≥вному пальц≥ треба носити сором'€зливим ≥ нер≥шучим люд€м. “ак €к вказ≥вний палець уособлюЇ ёп≥тер, то к≥льце на ньому допоможе пов≥рити у своњ сили ≥ п≥двищити самооц≥нку.  р≥м того, вважаЇтьс€, що в такому положенн≥ каблучка може принести удачу та усп≥х. якщо носити перстень на вказ≥вному пальц≥, можна придбати внутр≥шню силу, стати б≥льш проникливим ≥ розширити горизонти п≥знанн€.

 аблучка на середньому пальц≥ допоможе тим, хто вважаЇ себе невдахою. ’≥романти запевн€ють, що це допоможе залучити удачу. “акож на середньому пальц≥ прийн€то носити родове к≥льце, це допоможе впоратис€ з проблемами, дасть сили пережити неприЇмност≥ ≥ подолати негаразди.

ѕерстень на вказ≥вному пальц≥ треба носити любител€м задоволень, люд€м, спраглим слави ≥ багатства.  ≥льце на без≥менному пальц≥ нос€ть споконв≥ку, так €к вважаЇтьс€, що в≥н безпосередньо пов'€заний з серцем.

ћ≥зинець протегуЇ ораторам, л≥кар€м, дипломатам, б≥знесменам ≥ пол≥тикам. якщо вам потр≥бна п≥дтримка в цих сферах д≥€льност≥, над€гайте каблучку на м≥зинець. ’≥романти п≥дказують, що каблучка на м≥зинц≥ взагал≥ допоможе знайти сп≥льну мову з будь-€кою людиною.