—худнути допоможе холод
—худнути допоможе холод

¬чен≥ рекомендують част≥ше зд≥йснювати прогул€нки п≥д час холодноњ пори року, так €к за њхн≥ми даними низьк≥ температури спри€ють зниженню ваги.

¬с€ справа в особливих жирах, €к≥ ≥снують в нашому орган≥зм≥ дл€ того, щоб спалювати калор≥њ, а не в≥дкладати њх. ј активуютьс€ ц≥ жири п≥сл€ перебуванн€ на холод≥. якщо ран≥ше вчен≥ сумн≥валис€ в на€вност≥ бурих жир≥в у людини, то тепер вони переконалис€ в цьому.

–ан≥ше медицина знала про ≥снуванн€ под≥бних жир≥в т≥льки у немовл€т. ÷≥ жири допомагають новонародженим п≥дтримувати нормальну температуру т≥ла в холод шл€хом спалюванн€ калор≥й. ѕроцес спалюванн€ активуЇтьс€ при зниженн≥ температури т≥ла.

Ќове в≥дкритт€, €ке п≥дтверджуЇ на€вн≥сть бурих жир≥в у дорослих, дозвол€Ї розробити новий п≥дх≥д до л≥куванн€ ожир≥нн€. Ќа його основ≥ може бути розроблений новий препарат, €кий буде запускати в д≥ю механ≥зм спалюванн€ калор≥й бурими жирами.

—постереженн€ показали, що люди, в орган≥зм≥ €ких присутн≥ бур≥ жири, вигл€дають струнк≥шими ≥ молодше тих, у кого цих тканин майже немаЇ. ¬ результат≥ обстеженн€ було ви€влено, що найб≥льша к≥льк≥сть таких жир≥в в≥дм≥чалас€ в зимовий пер≥од.

Ѕурий жир в нашому орган≥зм≥ виконуЇ функц≥ю об≥гр≥вача, перевод€чи споживанн€ калор≥й в теплову енерг≥ю.

” процес≥ експеримент≥в фах≥вц≥ в≥дзначили, що охолодженн€ значно актив≥зуЇ бурий жир. “аким чином, звичайне зниженн€ температури може надати допомогу при схудненн≥, причому без поб≥чних ефект≥в.