—ерце л≥куЇ закохан≥сть
—ерце л≥куЇ закохан≥сть

ѕочутт€ закоханост≥ давно викликаЇ ≥нтерес вчених з точки зору впливу на орган≥зм людини. Ќещодавно ф≥нськ≥ фах≥вц≥ провели досл≥дженн€, €ке показало, що одружен≥ чолов≥ки ≥ ж≥нки, €к≥ через все житт€ пронесли любов ≥ повагу один до одного, набагато р≥дше вмирають в≥д серцевих захворювань.

—еред медик≥в ≥снуЇ також думка, що у людей, що знаход€тьс€ в стан≥ закоханост≥, можуть виникнути нервово-гормональн≥ зм≥ни, €к≥ надають позитивн≥ впливи на орган≥зм, зокрема на серцево-судинну систему. —права в тому, що ≥снують так≥ р≥вн≥ гормон≥в, €к≥ зм≥нюютьс€ залежно в≥д р≥вн€ стресу ≥ тривоги.

якщо ви дбаЇте про стан вашого серц€, то в комплекс≥ з н≥жними почутт€ми, склад≥ть правильний рац≥он харчуванн€, €кий включатиме р€д обов'€зкових продукт≥в.

1. √ор≥хи. ¬олоськ≥, мигдаль, ф≥сташки багат≥ омега-жирними кислотами, €к≥ спри€тливо впливають на серце. ÷≥ речовини спри€ють належному функц≥онуванню серц€, а також допомагають зменшити утворенн€ бл€шок в артер≥€х.  р≥м того, вм≥ст волокон в гор≥хах спри€Ї очищенню травного тракту.  орисно з'њдати жменю гор≥х≥в в середин≥ робочого дн€, це допоможе знизити зайву вагу, а також захистить серце.

2. –иба. ƒв≥-три порц≥њ риби на тиждень, наприклад, лосос€, знижуЇ ризик серцевих захворювань на 30%. –иба також м≥стить ќмега-3 жирн≥ кислоти, €к≥ допомагають знизити р≥вень тригл≥церид≥в. ¬≥домо, що ќмега-3 знижують кров'€ний тиск ≥ можуть допомогти запоб≥гти аритм≥њ.

3. Ќас≥нн€ льону. ÷е також багате джерело ќмега-3 жирних кислот.  р≥м того, льон Ї хорошим джерелом кл≥тковини, а також л≥гн≥ну з високим вм≥стом естрогену рослин ≥ антиоксидантними властивост€ми. ≈ксперти стверджують, що льон м≥стить в 75-80 раз≥в б≥льше л≥гн≥ну, н≥ж ≥нш≥ рослинн≥ продукти.

4. ‘рукти ≥ овоч≥ з жовтим ≥ червоним забарвленн€м. яблука, банани, гранат, а також пом≥дори, лимони ≥ морква. „ервоний ≥ жовтий п≥гмент говорить про високий вм≥ст бета-каротину - супер-антиоксиданту, €кий допомагаЇ знизити пошкодженн€ в≥льними радикалами, виступаючими серйозними руйн≥вниками серцевого м'€за.

ќтож кохайтес€, готуйте коханим корисн≥ страви та жив≥ть довго!