Ѕ≥ль €к розплата?
Ѕ≥ль €к розплата?

Ћ≥кар≥ все б≥льше схил€ютьс€ до думки, що в основ≥ хвороб лежать €к ф≥зичн≥, так ≥ психосоматичн≥ причини. як т≥льки у людини виникають психоемоц≥йн≥ проблеми, нервова система посилаЇ ≥мпульси тим чи ≥ншим органам, в результат≥ чого розвиваЇтьс€ недуга. ÷е ще раз п≥дтверджуЇ, що ф≥зичне т≥ло т≥сно пов'€зане з внутр≥шн≥м св≥том.

¬ даний час в сучасн≥й медицин≥ з'€вивс€ напр€м, €кий прагне вил≥кувати хворобу, пов'€зуючи њњ з емоц≥йною сферою. Ќа думку багатьох медик≥в, вил≥кувати людину неможливо, €кщо боротис€ т≥льки з хворобою, намагатис€ придушити њњ та њњ насл≥дки. ” той же час причини недуги криютьс€ глибоко в п≥дсв≥домост≥, продовжуючи свою руйн≥вну д≥ю.

‘ах≥вц≥ з психосоматики стверджують, що €кщо у людини щось болить в принцип≥, це означаЇ, що вона в≥дчуваЇ почутт€ провини за щось.  р≥м того, кожна конкретна хвороба сигнал≥зуЇ про певн≥ проблеми в психоемоц≥йн≥й сфер≥. “ак, алерг≥€ Ї захисною реакц≥Їю, €ка виникаЇ при невпевненост≥ в соб≥, а також повТ€зана з перенесеними стресами ≥ почутт€м страху. « т≥Їњ ж причини виникають шк≥рн≥ хвороби. ‘урункули, наприклад, вискакують у тих, хто пост≥йно Ђкипитьї зсередини.

’вороби горла - реакц≥€ на образу. ƒ≥ти, чињ батьки часто свар€тьс€, пост≥йно скаржатьс€ на б≥ль у горл≥. “ак само ≥ кашель Ї своЇр≥дною формою захисту в неприЇмн≥й ситуац≥њ.

Ѕ≥ль у шињ вказуЇ на те, що ми про€вл€Їмо вперт≥сть або в≥дмовл€Їмос€ прийн€ти чужу точку зору. ’вороби щитовидноњ залози сигнал≥зують про те, що на даному етап≥ ми не в силах реал≥зувати своњ життЇв≥ плани.

Ћюди, що страждають хворобами легень, швидше за все, в≥дчувають несв≥домий страх перед житт€м. —ерце страждаЇ через так≥ негативн≥ емоц≥њ €к почутт€ провини, пригн≥чена або нерозд≥лена любов, в≥дчай. ≤нфаркти та ≥нсульти част≥ше вбивають саме чолов≥к≥в, так €к т≥ звикли йти напролом, домагаючись свого будь-€кими засобами.

√≥пертон≥€ часто пересл≥дуЇ тих, хто жалкуЇ про под≥њ минулого, а г≥потон≥њ схильн≥ люди з комплексом неповноц≥нност≥.

’вороби очей вказують на те, що ми не сприймаЇмо реал≥њ житт€, а хвор≥ вуха говор€ть про те, що людина чогось не хоче Ђчутиї. Ѕ≥ль у вухах взагал≥ св≥дчить про роздратуванн€ в≥д почутого.

ѕроблеми з≥ шлунком говор€ть про те, що людина н≥€к не може адаптуватис€ до новоњ дл€ себе ситуац≥њ, а виразка шлунка виникаЇ при в≥дчутт≥ страху будь-€коњ ситуац≥њ. якщо людина страждаЇ в≥д зайвоњ ваги та ожир≥нн€, то так њњ п≥дсв≥дом≥сть ЂховаЇтьс€ї в≥д життЇвого негативу. —ильна зл≥сть здатна викликати утворенн€ камен≥в у нирках, печ≥нц≥ та жовчному м≥хур≥.

’ребет - стовп, на €кому ЂтримаЇтьс€ї наше здоров'€. ’вороби хребта св≥дчать про нестачу емоц≥йноњ п≥дтримки або неможливост≥ визначитис€ з життЇвими пр≥оритетами.

Ќоги - наша опора, ≥ бол≥ти вони можуть, €кщо ми перестанемо в≥дчувати Ђгрунтї п≥д ногами: пост≥йне невдоволенн€ житт€м ≥ невпевнен≥сть у завтрашньому дн≥. јртрит ≥ подагра часто атакують тих, кому недостатньо любов≥ близьких людей або хто надто критичний до себе, ображений на весь св≥т.

’вороби статевих орган≥в завжди вказують на проблеми у в≥дносинах, невпевнен≥сть у своњй чолов≥ч≥й або ж≥ноч≥й спроможност≥.

≤, найнебезпечн≥ше, - пухлини. ѓм схильн≥ люди, €к≥ в≥дчувають почутт€ ненавист≥ до чого-небудь або до кого-небудь.

як т≥льки людина усв≥домлюЇ, чому з нею трапилас€ та чи ≥нша хвороба, можна сказати, що вона стала на шл€х зц≥ленн€.