„и потр≥бно збер≥гати в≥ру дитини в ƒ≥да ћороза?
„и потр≥бно збер≥гати в≥ру дитини в ƒ≥да ћороза?
„и потр≥бно збер≥гати в≥ру дитини в ƒ≥да ћороза?

 оли д≥ти маленьк≥, вони з рад≥стю приймають наш≥ казки про ƒ≥да ћороза ≥ —н≥гуроньку, —анта  лауса та ≥нших чар≥вних персонаж≥в, €к≥ виконують бажанн€. јле доросл≥шаючи, малюки починають б≥льше ототожнювати себе з реальн≥стю, а подарунки п≥д €линкою сприймати €к належну винагороду в≥д батьк≥в. Ћ≥кар≥-нейроб≥ологи запевн€ють, що чим довше д≥ти в≥р€ть у чудо, тим довше у них збер≥гаютьс€ нейронн≥ зв'€зки, а творч≥ зд≥бност≥ ≥ пам'€ть краще розвиваютьс€.

 елл≥ Ћамберт, професор нейроб≥олог≥њ, закликаЇ батьк≥в вс≥ма доступними засобами п≥дтримувати в≥ру д≥тей у чар≥вник≥в ≥ в дива, €к≥ в≥дбуваютьс€ в переддень –≥здва ≥ Ќового року. ¬чений стверджуЇ, що чим б≥льше малюки в≥р€ть у казку, тим щаслив≥ше ≥ усп≥шн≥ше вони виростуть.

¬и€вл€Їтьс€, в≥ра з чар≥вництво змушуЇ посилено працювати у€ву, а вона спри€Ї формуванню важливих зв'€зк≥в м≥ж нейронами головного мозку. ќсь ≥ виходить, що чим на б≥льший терм≥н ви зум≥Їте подовжити в≥ру свого чада в зимових чар≥вник≥в, тим довше у нього будуть збер≥гатис€ нейронн≥ зв'€зки, а також будуть розвиватис€ творч≥ зд≥бност≥ ≥ пам'€ть.

якщо у ваш≥й родин≥ ≥снуЇ традиц≥€ писати листи ƒ≥ду ћорозу, готувати йому подарунки, то це благотворно позначитьс€ на формуванн≥ моральних €костей дитини - чуйност≥, доброт≥, турбот≥ про близьких.

≤ зовс≥м погано, €кщо дитина позбавлена новор≥чноњ-р≥здв€ноњ феЇр≥њ. јдже в такому випадку вона буде вважати себе обд≥леною в пор≥вн€нн≥ з≥ своњми однол≥тками, €к≥ навпереб≥й стануть розпов≥дати про отриман≥ в≥д чар≥вник≥в подарунки. ўо станетьс€ з самооц≥нкою такоњ дитини, можна ≥ не гадати ...

ƒаруйте своњм близьким щаст€ ≥ рад≥сть! « наближенн€м вас новор≥чних чудес!


29.08.2014