ћатематика ≥ музика розвивають мозок
ћатематика ≥ музика розвивають мозок
ћатематика ≥ музика розвивають мозок

¬с≥ ми хочемо, щоб наш≥ д≥ти росли розумними ≥ розвиненими. ўо ми можемо зробити дл€ цього? ƒавайте д≥тлахам вир≥шувати задачки ≥ слухати музику, це зробить њх розумов≥ зд≥бност≥ жвав≥ше ≥ активн≥ше.

Ќезважаючи на те, що нещодавно вчен≥ встановили, що розумними не стають, а народжуютьс€, все одно Ї куди рости. „им б≥льше ми працюЇмо з нашим мозком, тим б≥льшим потенц≥алом над≥л€Їмо його. “ак, британськ≥ фах≥вц≥ встановили, що зан€тт€ математикою спри€ють правильн≥й робот≥ мозку, така ж д≥€ музики на розумов≥ зд≥бност≥.

√рупа вчених, €к≥ брали участь у досл≥дженн≥, встановили, що по€снити сутн≥сть благотворного впливу на д≥л€нки мозку зан€ть математикою ≥ музикою можна звичайним сприйн€тт€м ≥ з≥ткненн€м людини з даними напр€мками науковоњ д≥€льност≥.

—початку був усп≥шно проведений р€д досл≥джень, €кий дозволив вченим вз€ти правильний курс на вивченн€ питанн€ з приводу емоц≥йних переживань в≥д прекрасного, дароване людин≥ музикою. ј п≥зн≥ше стало в≥домо, що до в≥дм≥нного емоц≥йного настрою ≥ високоњ результативност≥ в справах маЇ в≥дношенн€ не т≥льки гарна музика, а й, €к не дивно, зд≥йсненн€ складних математичних розрахунк≥в.

ќтже, слухайте музику ≥ вир≥шуйте задачки разом з д≥тьми: ≥ д≥т€м користь, ≥ вам не завадить.


26.08.2014