„им викликана любов до б≥лого хл≥ба?
„им викликана любов до б≥лого хл≥ба?
„им викликана любов до б≥лого хл≥ба?

ƒо чого ми звикаЇмо швидше за все? ƒо того, що швидше викликаЇ задоволенн€. “акий висновок зробили вчен≥, пров≥вши досл≥дженн€ впливу б≥лого хл≥ба на орган≥зм.

¬и€вл€Їтьс€, б≥лий хл≥б, €к ≥ картопл€, у своЇму склад≥ мають компоненти, €к≥ актив≥зують центри задоволенн€.

” ход≥ досл≥дженн€ було встановлено, що д≥л€нки мозку, €к≥ в≥дпов≥дають за заохоченн€, безпосередньо пов'€зан≥ ≥з залежн≥стю. ¬ основ≥ експерименту лежало визначенн€ р≥вн€ глюкози в кров≥ п≥ддосл≥дних. ѕрот€гом чотирьох годин п≥сл€ њж≥ експерти спостер≥гали за мозком учасник≥в. ÷е €краз такий пром≥жок часу, за €кий визначаЇтьс€ вплив њж≥ на орган≥зм щодо наступноњ трапези.

«а вс≥ма показниками було видно, що вживанн€ њж≥ з високим гл≥кем≥чним ≥ндексом веде до р≥зкого п≥двищенн€ р≥вн€ цукру в кров≥, а вже через чотири години людина в≥дчуваЇ р≥зке в≥дчутт€ голоду. «а цей час також в≥дбуваЇтьс€ процес звиканн€, так €к активно працюють в≥дпов≥дн≥ в≥дд≥ли мозку. ќсь ≥ виходить, що њжа з високим гл≥кем≥чним р≥внем ц≥лком може викликати залежн≥сть. “ому не дивуйтес€, що вам пост≥йно хочетьс€ булочок, бутерброд≥в з б≥лим хл≥бом або картопл≥ фр≥.