як≥ фактори загострюють алерг≥ю?
як≥ фактори загострюють алерг≥ю?
як≥ фактори загострюють алерг≥ю?

„ому алерг≥ю так важко подолати? ” боротьб≥ з надокучливими симптомами алерг≥њ, що набуваЇ в наш≥ дн≥ неспод≥ван≥ форми, пац≥Їнти в≥дчувають на соб≥ ц≥лий р€д ус≥л€ких ант≥гестом≥нних препарат≥в. јле €к би вони не старалис€, алерг≥€ не залишаЇ њх. Ћ≥кар≥ стверджують, що, насамперед, необх≥дно м≥н≥м≥зувати фактори, €к≥ п≥дсилюють неприЇмну реакц≥ю.

™ люди, у €ких алерг≥€ про€вл€Їтьс€ в наст≥льки сильн≥й форм≥, що доводитьс€ м≥н€ти не т≥льки звичний од€г ≥ харчуванн€, але нав≥ть роботу ≥ м≥сце проживанн€. Ћ≥кар≥-алергологи рад€ть, щоб не доходило до таких крайнощ≥в, треба просто подумати, що може посилювати алерг≥чну реакц≥ю.

1. —треси ≥ емоц≥йн≥ навантаженн€

÷ей фактор не може сам бути причиною алерг≥њ, але депрес≥€, нервов≥ зриви часто можуть призвести до часто повторюваних напад≥в ≥ зб≥льшенню реакц≥њ ≥мунноњ системи на алергени.

2.  л≥мат

“емпературна нестаб≥льн≥сть може стати причиною холодовоњ алерг≥њ. ƒосить промерзнути або просто потрапити п≥д дощ, €к на в≥дкритих д≥л€нках т≥ла з'€вл€ютьс€ свербл€ч≥ червон≥ пл€ми - холодова кропивниц€.

3. “ютюновий дим

ƒим сигарет виступаЇ €к подразник дл€ людини, схильноњ до алерг≥й. ” тютюновому дим≥ м≥ст€тьс€ токсичн≥ компоненти, €к≥ не т≥льки спри€ють окисленню ≥ стар≥нню кл≥тин, але ≥ подразненню слизових оболонок.

4. √еопатогенн≥ зони

¬и€вл€Їтьс€, в прим≥щенн€х ≥снують так≥ зони або нав≥ть ц≥л≥ к≥мнати, €к≥ через њх розташуванн€ в геопатогенн≥й зон≥ можна вважати Ђхворимиї. ѕеребуваючи в таких зонах, можна в≥дчути втому, драт≥влив≥сть, може з'€витис€ безсонн€ ≥ алерг≥чна реакц≥€.

5. «абрудненн€ пов≥тр€

ѕрисутн≥сть у пов≥тр≥ токсичних речовин викликаЇ подразненн€ ≥ запаленн€ слизовоњ оболонки дихальних шл€х≥в. ќргани диханн€ в першу чергу страждають в≥д забрудненн€ навколишнього середовища ≥ реагують алерг≥Їю.