„им загрожуЇ любов до телев≥зора?
„им загрожуЇ любов до телев≥зора?
 „им загрожуЇ любов до телев≥зора?

” кожного з нас Ї родич або друг, €кий весь св≥й час проводить б≥л€ телев≥зора. ј може ви й сам≥ так≥? “од≥ вам корисно буде знати, що кожна година перегл€ду телев≥зора вкорочуЇ житт€ на 22 хвилини!

ѕро шкоду дл€ здоров'€ телев≥зора говор€ть вже багато ≥ давно. ¬ першу чергу, здаЇтьс€, що найб≥льшоњ шкоди це диво техн≥ки завдаЇ зору. ƒ≥йсно це так, особливо €кщо сид≥ти занадто близько до екрану. јле Ї й ≥нш≥, б≥льш серйозн≥ причини, в≥дмовитис€ в≥д такого Ђсупутника житт€ї.

“елебаченн€ негативно впливаЇ на ф≥гуру. ѕо-перше, це спри€Ї малорухливому способу житт€, по-друге, захопившись ф≥льмом або передачею, ми перестаЇмо контролювати витрату енерг≥њ, а багато хто з нас не проти перекусити перед екраном. ¬се це в комплекс≥ приведе до зайвих к≥лограм≥в.

Ќаступний момент: наша любов до бойовик≥в ≥ мелодрам, €к≥, €к правило, зак≥нчуютьс€ на позитивн≥й нот≥. Ќа жаль, част≥ше це не в≥дпов≥даЇ тому, що в≥дбуваЇтьс€ в реальност≥. –егул€рний перегл€д таких к≥ностр≥чок змушуЇ нашу п≥дсв≥дом≥сть перегл€дати ≥ переосмислювати наше житт€, €к п≥дсумок - розчаруванн€.

ƒо реч≥, австрал≥йськ≥ вчен≥ склали таблиц≥ тривалост≥ житт€ середньостатистичних австрал≥йц≥в, що дивл€тьс€ телев≥зор, на основ≥ даних з јвстрал≥йського досл≥дженн€ д≥абету, ожир≥нн€ ≥ способу житт€. ¬и€вилос€, що любов до телев≥зора позбавл€Ї людей старше 25 рок≥в близько 4,8 року житт€.