√олодний - значить злий!
√олодний - значить злий!

якщо ви вир≥шили скинути пару к≥лограм ≥ с≥сти на д≥Їту, приготуйтес€ до конфл≥кт≥в з оточуючими. ¬с€ справа в тому, що коли орган≥зм недоотримуЇ необх≥дн≥ калор≥њ, €к≥ Ї енергетичним паливом дл€ життЇд≥€льност≥, то це виливаЇтьс€ в агрес≥ю ≥ втрату контролю над собою.

Ќапевно, кожному знайоме в≥дчутт€ злост≥ на весь св≥т, коли у шлунку порожньо. ¬и€вл€Їтьс€, коли ми не доњдаЇмо, наш мозок не справл€Їтьс€ з функц≥Їю самоконтролю, а це робить нас нестриманими ≥ роздратованими.

ƒосл≥дники провели експеримент, в €кому вз€ли участь 200 близьких м≥ж собою людей. ўодн€ випробовуван≥ заповнювали анкети, в €ких пов≥домл€ли про стан своњх в≥дносин, а також заносили дан≥ про р≥вн≥ цукру в кров≥. “акож њм були виданий л€льки дл€ битт€. —постереженн€ показали, що чим нижче був р≥вень цукру, тим б≥льше злост≥ вони зган€ли на манекенах.

Ќа наступному етап≥ досл≥дженн€ агрес≥ю вир≥шили перев≥рити за допомогою комп'ютерноњ гри. ѕеред початком гри чолов≥к≥в ≥ ж≥нок, €к≥ перебували у в≥дносинах, ввели в оману, що вони грають один проти одного.  оли один з партнер≥в програвав, в≥н страшенно зливс€ ≥ в усьому звинувачував свою половину.