як допомагають антидепресанти?
як допомагають антидепресанти?
як допомагають антидепресанти?

як би ми не старалис€, але уникнути стрес≥в, тривог ≥ хвилювань не завжди вдаЇтьс€ в цьому неспок≥йному св≥т≥. ј депрес≥€ взагал≥ стала мало не народним €вищем. —ьогодн≥ складно знайти людину, €ка жодного разу не впадала у депрес≥ю. ƒл€ подоланн€ тривог ≥ стрес≥в л≥кар≥ рекомендують своњм пац≥Їнтам антидепресанти. јле чи виправдано њх вживанн€?

Ћ≥кар пропонуЇ звернутис€ до антидепресант≥в вже в тому випадку, коли бачить, що пац≥Їнт не в силах самост≥йно впоратис€ з проблемою ≥ депресивний стан поглинаЇ його все б≥льше. ¬ажливим моментом в ц≥й ситуац≥њ Ї дов≥ра до л≥кар€. Ћ≥кар повинен по€снити вам вс≥ можлив≥ поб≥чн≥ €вища препарату ≥ обговорити, €к довго необх≥дно приймати л≥ки. Ќаприклад, €кщо вам прописали заспок≥йливе, це не означаЇ, що тепер воно стало вашим в≥чним супутником, ви в будь-€кий момент можете в≥дмовитис€ в≥д нього, хоча перед цим потр≥бна консультац≥€ л≥кар€.

 ращий ефект спостер≥гаЇтьс€ в≥д комплексного л≥куванн€: антидепресанти сп≥льно з сеансами психотерап≥њ. « одного боку, може здатис€ дуже просто ковтати таблетки ≥ думати: Ђя вже краще почуваюс€, нав≥що мен≥ ще терапевт?ї јле важливо розум≥ти, що л≥ки не прибирають глибинн≥ причини депрес≥њ, а з ≥ншого боку, вони можуть зробити хворого б≥льш сприйн€тливим дл€ обговоренн€ набол≥лих питань, дл€ можливостей покопатис€ в соб≥, щоб знайти кор≥нь проблеми.

якщо ви прийн€ли р≥шенн€ позбутис€ депрес≥њ, то повинн≥ знати, що такий нервовий розлад маЇ властив≥сть повторюватис€. ј €кщо курс л≥куванн€ складатиметьс€ одночасно з антидепресант≥в ≥ психотерап≥њ, то шанси побороти депрес≥ю набагато вище.


28.07.2014