„им корисний ≥ небезпечний лак дл€ н≥гт≥в?
„им корисний ≥ небезпечний лак дл€ н≥гт≥в?
„им корисний ≥ небезпечний лак дл€ н≥гт≥в?

–уки - в≥зитна картка кожноњ ж≥нки. Ѕагато в чому догл€нут≥сть рук найчаст≥ше визначаЇтьс€ станом н≥гт≥в.

Ќа щаст€, сучасн≥ лаки дл€ н≥гт≥в р€сн≥ють розмањтт€м не т≥льки в≥дт≥нк≥в, але ≥ корисних властивостей. —ьогодн≥ можна придбати лаки, €к≥ зробл€ть ваш≥ н≥гт≥ не т≥льки красивими, але ≥ здоровими. Ќайб≥льш корисними з них вважаютьс€ прозор≥ лаки, так €к до њх складу входить кальц≥й, протењновий комплекс, в≥там≥ни, живильн≥ масла. ѕри регул€рному застосуванн≥ таких лак≥в, н≥гтьова пластина стаЇ гладкою, не розшаровуЇтьс€ ≥ не ламаЇтьс€.

÷≥каво й те, що такими ж властивост€ми сьогодн≥ волод≥ють ≥ кольоров≥ лаки. ¬ аптеках сьогодн≥ можна купити так≥ лаки, €к≥ нав≥ть вход€ть в комплексне л≥куванн€ н≥гт≥в.

“им не менш, не варто забувати, що лак все ж Ї х≥м≥чною речовиною синтетичного походженн€. ÷е говорить про те, що €к будь-€ка х≥м≥чна речовина, вона не може використовуватис€ абсолютно нешк≥дливо дл€ нашого орган≥зму. Ќа р€ду з корисними елементами, до складу лаку вход€ть формальдег≥ди, толуол, аспартама, р≥зн≥ барвники та консерванти. “акий Ђнаб≥рї ц≥лком може спровокувати п≥гментац≥ю ≥ алерг≥чну реакц≥ю шк≥ри, а також посилити сух≥сть ≥ ламк≥сть н≥гт≥в. Ѕ≥льш того, за де€кими в≥домост€ми лаки дл€ н≥гт≥в можуть викликати захворюванн€ орган≥в диханн€, в тому числ≥ ≥ онколог≥чного характеру.

Ќебезпека лаку ще й у тому, що при зн€тт≥ де€ких його вид≥в, наприклад, гелевих, травмуЇтьс€ ≥ стоншуЇтьс€ поверхн€ н≥гтьовоњ пластини. «вичайно, не варто в≥дразу пан≥кувати ≥ повн≥стю в≥дмовл€тис€ в≥д цього засобу дл€ краси н≥гт≥в, адже дозуванн€ шк≥дливих речовин у ньому вкрай мале. ѕроте сл≥д розум≥ти, що надм≥рне вживанн€ викликаЇ ефект накопиченн€ токсин≥в, а ось це вже може спричинити неприЇмн≥ насл≥дки.

 оли ви купуЇте лак дл€ н≥гт≥в, насамперед, звертайте увагу на виробника, склад продукту ≥, звичайно, терм≥н придатност≥. ј перед безпосередн≥м застосуванн€м, не пол≥нуйтес€ спочатку нанести базове покритт€. “≥льки дотримуючись вс≥х запоб≥жних заход≥в у використанн≥ лак≥в, ви зможете зберегти ≥ прикрасити ваш≥ н≥гт≥.