10 неспод≥ваних л≥к≥в, €к≥ Ї майже в кожному будинку
10 неспод≥ваних л≥к≥в, €к≥ Ї майже в кожному будинку
10 неспод≥ваних л≥к≥в, €к≥ Ї майже в кожному будинку

ƒл€ позбавленн€ в≥д вс€ких недуг ми часто вдаЇмос€ до досить серйозних л≥карських препарат≥в, €к≥ не завжди лише позитивн впливають на наш орган≥зм. ” той же час наш будинок повний речей, €к≥ неспод≥вано можуть допомогти при де€ких проблемах з≥ здоров'€м.

1. …огурт позбавить в≥д неприЇмного запаху з рота

¬ ход≥ досл≥джень було встановлено, що бактер≥њ, €к≥живуть в д≥Їтичному йогурт≥, знижують к≥льк≥сть хвороботворних бактер≥й, що викликають неприЇмний запах з рота. ≤з загибеллю таких зникне ≥ неприЇмний запах.

2. ÷укор усуваЇ гикавку

„асом гикавка дошкул€Ї вам ≥ люд€м, €к≥знаход€тьс€ пор€д з вами. јле зупинити њњ дуже просто, з'њвши чайну ложку цукру. ≈ксперти кажуть, що раптове роздратуванн€ рецептор≥в €зика, що в≥дпов≥дають за в≥дчутт€ солодкого, перевантажуЇ ≥мпульсами нервов≥ зак≥нченн€ ротовоњ порожнини ≥ зупин€Ї гикавку.

3. ЂЋ≥стер≥нї л≥куЇ грибок н≥гт≥в

÷е може здатис€ абсурдом, але опол≥скувач дл€ рота ЂЋ≥стер≥нї, €кщо дв≥ч≥ в день в нього занурювати ноги, д≥йсно дуже ефективний при л≥куванн≥ грибка н≥гт≥в. —права в тому, що до складу ЂЋ≥стер≥наї вход€ть антисептики ≥ дезинф≥куюч≥ речовини. ƒо реч≥, з таким же усп≥хом в≥н справл€Їтьс€ ≥ з ≥ншими завданн€ми: в≥д л≥куванн€ гонорењ до митт€ п≥длог.

4. ∆уйка з м'€тою або корицею пом'€кшуЇ стрес

—постереженн€ показали, що жуванн€ м'€тноњ ≥ коричневоњ гумки посилюЇ з≥бран≥сть ≥ знижуЇ втому на 20% ≥ п≥двищуЇ концентрац≥ю уваги на 30%.  р≥м того, тривалий шл€х за кермом здававс€ тим, хто жуЇ таку жуйку, майже на третину коротшим за часом, н≥ж тим, хто обходивс€ без жуйки.

5. ќливкова ол≥€ корисна при екзем≥

ќливкова ол≥€ насичене в≥там≥ном ≈, тому прекрасно зволожуЇ шк≥ру. ѓњ краще наносити в≥дразу п≥сл€ душу ще на вологу шк≥ру. ÷е збер≥гаЇ волог≥сть шк≥ри ≥ полегшуЇ больов≥ симптоми в моменти загостренн€.

6. √ор≥лка усуне неприЇмний запах н≥г

÷е можливо завд€ки спирту - антисептику, що м≥ститьс€ в гор≥лц≥.  р≥м того, спирт п≥дсушуЇ шк≥ру, а тому знищуЇ грибки ≥ бактер≥њ, €к≥ ≥ Ї причиною неприЇмного запаху.

7. —котч р€туЇ в≥д бородавок

Ћюди, що страждають в≥д бородавок, витрачають багато зусиль ≥ часу, щоб позбутис€ в≥д них. як правило, л≥куванн€ це хворобливе, так €к представлено кр≥отерап≥Їю, терап≥Їю кислотою, лазером або прип≥канн€м. јле нав≥ть обробка р≥дким азотом даЇ результат лише в 60% випадк≥в. ” той же час безбол≥сне застосуванн€ скотча ви€вл€Їтьс€ ефективним в 85% випадк≥в.

як це робити? Ќаклейте невеликий шматочок скотчу на бородавку ≥ залиште на тиждень. ѕот≥м промийте водою ≥ потр≥ть пемзою. ѕ≥сл€ цього приклейте скотч ще на тиждень. ѕовторюйте процедуру, поки бородавка не зникне.

8. ќл≥вц≥ допомагають в≥д головного болю

Ќе в≥рите? —пробуйте затиснути зубами ол≥вець ≥ в≥дчуЇте, €к давить б≥ль ≥де з голови. —права в тому, що при стисненн≥ щелепами ол≥вец€, ви розслабл€Їте жувальн≥ м'€зи, полегшуючи своњ стражданн€.

9. ѕом≥дори усувають вугровий висип

Ќасичен≥сть цього овоча в≥там≥нами ј ≥ —, антиоксидантами ≥ корисними кислотами, робить можливим використовувати його при л≥куванн≥ легких шк≥рних розлад≥в. ќсобливо рекомендуЇтьс€ таке л≥куванн€ тим, у кого жирна шк≥ра. «алиште томатне пюре на обличч≥ на одну годину, змийте водою ≥ акуратно просуш≥ть обличч€. ѕовторюйте процедуру раз в день прот€гом тижн€.

10. Ћимони ≥ оливки вр€тують в≥д морськоњ хвороби

÷≥ плоди багат≥ тан≥нами, €к≥ допоможуть впоратис€ з нудотою при перших ознаках морськоњ хвороби.