як безлад у будинку впливаЇ на наше житт€?
як безлад у будинку впливаЇ на наше житт€?
 як безлад у будинку впливаЇ на наше житт€?

Ѕезлад можна спостер≥гати в кожному будинку. –≥зниц€ лише в тому, що дл€ когось це €вище тимчасове, а хтось живе в хаос≥ все житт€. ѕсихологи, а за ними ≥ фах≥вц≥ з фен-шуй, стверджують, що бардак в будинку вказуЇ на на€вн≥сть певних проблем у с≥м'њ, а також прит€гуЇ в житт€ людини, њњ здоров'€, р≥зн≥ неприЇмност≥.

јле €кий вплив безладу в будинку на наше житт€?

ѕерш за все, треба звернути увагу на передпок≥й. ÷е м≥сце, через €ке енерг≥€ пробиваЇтьс€ в наш будинок, ≥ €кщо на шл€ху вона натикаЇтьс€ на пробку у вигл€д≥ захаращенн€ р≥зними речами, то н≥чого доброго вона нам не принесе. «г≥дно з фен-шуй, захаращенн€ коридору прит€гуЇ невдач≥, заважаЇ притоку грошей в будинок, кр≥м того, створюЇ атмосферу конфл≥кту в будинку. ќгл€ньте св≥й передпок≥й, ≥ €кщо пом≥тили там непотр≥бн≥ ≥ зламан≥ реч≥, од€г, сезон €кого давно пройшов, прибер≥ть це подал≥. Ќамагайтес€ завжди п≥дтримувати чистоту в цьому м≥сц≥ вашого будинку, стежте за хорошим осв≥тленн€м, ≥ тод≥ енерг≥€, котра рветьс€ до вас, не зустр≥не на шл€ху перешкод.

¬анна к≥мната - особливе м≥сце в будинку з древн≥х час≥в. ќмиванн€ ≥ догл€д за т≥лом - попередн≥й ритуал у багатьох рел≥г≥йних обр€дах. Ѕезлад у ванн≥й к≥мнат≥ вказуЇ на внутр≥шн≥й стан господарки: низьку самооц≥нку, в≥дсутн≥сть уваги, причому, не т≥льки на ф≥зичному р≥вн≥. ≤ €кщо ж≥нка не задумаЇтьс€ про це, то може так ≥ не дочекатис€ свого щаст€. ѕрибер≥ть у ванн≥й, розклад≥ть все по своњх м≥сц€х. ѕор€док ≥ чистота у ванн≥й к≥мнат≥ прит€гуЇ любов ≥ робить ж≥нку б≥льш впевненою в соб≥.

ќсобливу увагу прид≥л≥ть туалету - це м≥сце, де скупчуютьс€ образи ≥ тривоги. “обто прибирати в туалет≥ потр≥бно €комога част≥ше, це допоможе швидше позбуватис€ в≥д негативу ≥ прост≥ше сприймати навколишнЇ середовище.

 ухн€, зг≥дно з фен-шуй, Ї серцем будинку, а також джерелом достатку ≥ ф≥нансового благополучч€. “ут ми харчуЇмос€, запасаЇмос€ енерг≥Їю. „истота кухн≥ безпосередньо пов'€зана з нашим здоров'€м. ¬аше ставленн€ до кухн≥ може багато розпов≥сти про те, €к ви ставитес€ до власного здоров'€.

¬≥тальн€ - це м≥сце, де ми збираЇмос€ з близькими нам людьми, куди запрошуЇмо друз≥в. —аме зв≥дси ми контактуЇмо ≥з зовн≥шн≥м св≥том, дивл€чись телев≥зор, читаючи газети чи просто сп≥лкуючись. јле безлад може перетворити цей комун≥кац≥йний прост≥р в барл≥г в≥длюдника. ѕогл€ньте критично на свою в≥тальню, це розпов≥сть про ваше ставленн€ до зовн≥шнього св≥ту. ћожливо, ви ховаЇтес€ в≥д людей за купою мотлоху? ¬≥тальн€ не повинна бути сильно захаращена мебл€ми, так вам легше буде знаходити сп≥льну мову з оточуючими. ќбов'€зково встанов≥ть в ц≥й к≥мнат≥ €скраве св≥тло, це приверне до вас добрих ≥ чуйних людей.

—пальн€ - майстерн€ особистого щаст€. якщо в ц≥й частин≥ вашого будинку чистота ≥ пор€док, це спри€Ї зм≥цненню с≥мейних в≥дносин, залученню любов≥, хорошому сну. якщо ви в≥дчуваЇте слабк≥сть ≥ втому, пора навести пор€док в цьому самому ≥нтимному простор≥. “ак ви зможете розслабитис€ ≥ в≥д≥йти в≥д стресу. ѕрибер≥ть вс≥ зайв≥ реч≥ з≥ спальн≥, нехай все, що знаходитьс€ тут, буде вам корисно.

якщо ви зрозум≥ли, що ваш будинок - ключ до вашого здоров'€ ≥ щаст€, але перспектива генерального прибиранн€ або ремонту вас жахаЇ, подумайте про це, €к про одну з найдосконал≥ших тактик самовдосконаленн€, це додасть вам натхненн€ та бадьорост≥.