ќстанн≥ досл≥дженн€ показали: молоко корисно вс≥м!
ќстанн≥ досл≥дженн€ показали: молоко корисно вс≥м!
ќстанн≥ досл≥дженн€ показали: молоко корисно вс≥м!

ћолоко у багатьох з нас пов'€зано з≥ спогадами про дитинство, це перший продукт, з €ким знайомитьс€ людина у своЇму житт≥. „ому молоко так корисно дл€ здоров'€ ≥ чи приносить воно користь дорослим?

≤снуЇ думка, що дорослим молоко вживати не треба, що травна система дорослоњ людини не справл€Їтьс€ з переробкою цього продукту. ќднак медики стверджують, що вс≥ люди прекрасно переварюють молоко, за р≥дк≥сним вин€тком. ƒо останн≥х в≥днос€тьс€ люди, у €ких в≥дсутн≥й фермент лактази, €кий розщеплюЇ молочний цукор. «вичайно, в≥д молока ц≥ люди не помруть, але розлад кишечника у них може бути досить сильний.

ѕри цьому Ї люди, орган≥зм €ких г≥рше засвоюЇ коров'€че молоко, а хтось занадто сприйн€тливий до коз€чего. ≈ксперти по€снюють, що в першу чергу це залежить в≥д генотипу. “обто, €ке молоко вживали в б≥льш≥й к≥лькост≥ наш≥ предки, то нам ≥ п≥дходить.

“акож вчен≥ п≥дкреслюють, що коров'€че або коз€че молоко в ц≥л≥сному вигл€д≥ дл€ д≥тей не п≥дходить. ¬с€ справа в склад≥ ж≥ночого молока, €ке сильно в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д молока тварин по жирност≥, за вм≥стом б≥лка ≥ м≥неральних солей. ’оча сучасн≥ технолог≥њ виготовленн€ молочних сум≥шей дл€ немовл€т сильно наблизилис€ за основними компонентами до материнського молока.

¬чен≥ з ун≥верситет≥в Ѕр≥стол€ ≥  ард≥ффа провели досл≥дженн€, €ке абсолютно точно вказало, що молоко зм≥цнюЇ здоров'€. ” досл≥дженн≥ вз€ли участь респонденти у в≥ц≥ в≥д 62 до 86 рок≥в. ”часник≥в досл≥дженн€ довго опитували на предмет дит€чих звичок ≥ рац≥ону. ѕри цьому до уваги бралис€ звички т≥льки тих людей, у кого збереглис€ дит€ч≥ медичн≥ карти, €к≥ вивчалис€ вченими. ¬ результат≥ ви€вилос€, що велика к≥льк≥сть молока ≥ регул€рн≥ сн≥данки в дитинств≥ дл€ багатьох ви€вилис€ запорукою здоров'€ до старост≥. ÷≥кавим ви€вивс€ ≥ той факт, що любител≥ молока ≥ сн≥данк≥в в загальному в≥ддають перевагу б≥льш здоров≥й њж≥, н≥ж т≥, хто не стежить за правильн≥стю свого харчуванн€.

Ќа думку л≥кар≥в, д≥ти 2-3 рок≥в повинн≥ випивати по 2 скл€нки молока на добу, д≥ти 4-8 рок≥в - 2,5 скл€нки на добу, а доросл≥ з користю дл€ здоров'€ ц≥лком можуть випивати ≥ 3 скл€нки молока.

ўе одне в≥дкритт€ про користь молока ≥ молочних продукт≥в зробили вчен≥. “ак, було встановлено, що молоко допомагаЇ не т≥льки позбутис€ багатьох недуг, але ≥ зберегти молодою шк≥ру, пол≥пшити кол≥р обличч€. «авд€ки великому вм≥сту в молочних продуктах кальц≥ю, в орган≥зм≥ посилено вид≥л€Їтьс€ колаген - речовина, що в≥дпов≥даЇ за в≥дсутн≥сть зморшок ≥ пружн≥сть шк≥ри.  р≥м того, вс≥м в≥домо, що кальц≥й зм≥цнюЇ к≥стки, а тому так≥ в≥ков≥ захворюванн€ €к, наприклад, остеопороз, меншою м≥рою загрожують любител€м молока.

ћожна пом≥тити, що молоко вельми попул€рно серед спортсмен≥в. ≤ не випадково. ” к≥лькост≥ всього п≥вл≥тра цей продукт може задовольнити потребу орган≥зму в б≥лку на 20%. ј кисломолочн≥ продукти вивод€ть з орган≥зму шлаки ≥ Ї першим пом≥чником дл€ п≥дтримки нормальноњ роботи шлунково-кишкового тракту.