∆≥ночий календар поганого настрою
∆≥ночий календар поганого настрою
∆≥ночий календар поганого настрою

ѕоганий настр≥й, апат≥€, пригн≥чен≥сть, драт≥влив≥сть часто супроводжують ж≥нок у повс€кденному житт≥. јле уникнути проблем з псих≥чним здоров'€м можна, €кщо знати про на€вн≥сть Ђнебезпечнихї дн≥в, коли тонкий ж≥ночий орган≥зм найб≥льш сприйн€тливий до психолог≥чних травм. ƒосл≥дженн€ показали, що самими невр≥вноваженими дн€ми Ї дн≥ овул€ц≥њ.

”чен≥ вир≥шили допомогти ж≥нкам справл€тис€ з нападами нудьги ≥ роздратованост≥, дл€ чого вони провели спец≥альне досл≥дженн€. ”часниц≥ експерименту не приймали протизапл≥дн≥ таблетки, ≥ у вс≥х була регул€рна менструац≥€. ∆≥нкам запропонували до перегл€ду 14-хвилинний ф≥льм, насичений картинами смерт≥ та насильства. ¬≥дразу п≥сл€ перегл€ду дл€ анал≥зу на гормони була вз€та проба слини, а учасниц€м запропонували записувати прот€гом дек≥лькох дн≥в своњ думки про перегл€нут≥ в≥део, а також в≥дзначати, €к часто вони подумки поверталис€ до нього.

ѕсихологи в≥дзначають, що повторювальн≥ ≥ небажан≥ думки - це ознака неспокою ≥ нав≥ть розлади. як правило, так≥ думки виникають в≥дразу п≥сл€ перенесеного стресу ≥ можуть хвилювати ж≥ночу душу прот€гом дек≥лькох дн≥в або тижн≥в. ‘ах≥вц≥ встановили, що на етап≥ лютењновоњ фази менструального циклу ж≥нки схильн≥ до продукуванн€ нав'€зливих думок в 3 рази част≥ше, н≥ж зазвичай.

“акий Ђтривожнийї пер≥од, €к правило, починаЇтьс€ з ш≥стнадц€того ≥ зак≥нчуЇтьс€ двадц€тим днем циклу. “обто можна говорити про те, що ≥снуЇ всього к≥лька дн≥в у м≥с€ц≥, коли ж≥нкам особливо важко переживати стрес.

ƒане в≥дкритт€ плануЇтьс€ практично використовувати в робот≥ з ж≥нками, €к≥ пережили стресов≥ ситуац≥њ. ћетод обчисленн€ Ђнебезпечнихї дн≥в допоможе визначити наперед можливе загостренн€ симптом≥в таких стан≥в €к депрес≥€ або посттравматичний стресовий розлад. “акий п≥дх≥д даЇ можлив≥сть фах≥вц€м запропонувати проф≥лактичн≥ методи л≥куванн€ псих≥чних розлад≥в.

Ќа цьому автори досл≥дженн€ вир≥шили не зупин€тис€ ≥ планують проводити подальш≥ досл≥дженн€, спр€мован≥ на вивченн€ даноњ теми. ¬чен≥ поставили перед собою завданн€ з'€сувати, €ку роль в даному процес≥ в≥д≥грають протизапл≥дн≥ таблетки, а також, €ким чином реальн≥ травми, а не просто перегл€д ф≥льму, в≥дбиваютьс€ на самопочутт≥ ж≥нки.