„ому ж≥нки приховують в≥к?
„ому ж≥нки приховують в≥к?

—учасний св≥т охопила гонитва за юн≥стю, ≥ особливо важко брати участь в ц≥й гонц≥ ж≥нкам. ” всьому винн≥ сформован≥ у сусп≥льств≥ стереотипи про те, що ж≥нц≥ не варто видавати св≥й в≥к. « дитинства д≥вчаток вчать, що на запитанн€ про в≥к вони можуть не в≥дпов≥дати, а хлопчикам всел€ють, що питати про в≥к у ж≥нок непристойно.

“ема в≥ку Ї забороненою дл€ багатьох представниць слабкоњ стат≥. Ѕагато хто з них кокетують, уникаючи в≥дпов≥д≥, а т≥, хто добре збер≥гс€ у своњ роки, маЇ можлив≥сть просто брехати. јле що змушуЇ ж≥нок бо€тис€ теми в≥ку?

ѕро л≥тн≥ роки ж≥нки жартують по-р≥зному: бальзак≥вський в≥к, кв≥тучий пер≥од, елегантний в≥к, чого т≥льки не вигадують! ѕроте в гонитв≥ за в≥ком вони просто втомлюютьс€ жити не в своЇму в≥ц≥.

—учасн≥ стереотипи обов'€зковоњ молодост≥ д≥йсно змушують багатьох молодитис€, вдаватис€ до вс≥л€ких процедур, щоб обдурити час: пластична х≥рург≥€, п≥лл≥нги, д≥Їти, банально не аф≥шуванн€ свого в≥ку. Ѕагатьом утримати планку допомагаЇ роман з молодим коханцем. «гадайте артист≥в, €к≥ дес€тки рок≥в виступають на сцен≥! Ѕагато хто з них сьогодн≥ вигл€даЇ молодшими, н≥ж двадц€ть рок≥в тому. јле €кщо у випадку з публ≥чними людьми це можна по€снити, то що змушуЇ ретельно приховувати св≥й паспортний в≥к звичайних ж≥нок?

Ѕ≥льша частина стереотип≥в ≥ народжених на њх грунт≥ комплекс≥в у ж≥нок виникають п≥д впливом реклами та сусп≥льства. ѕон€тт€ краси стало ототожнюватис€ з молод≥стю. «≥ стор≥нок модних видань нам розпов≥дають про те, що п≥сл€ 40 рок≥в шк≥ра втрачаЇ колаген ≥ шк≥ра перетворюЇтьс€ в ганч≥рочку. як тут не придбати комплекси ≥ не почати фальсиф≥кувати цифри свого реального в≥ку!

ѕри цьому вс≥ ми знаЇмо, що ж≥нц≥ ст≥льки рок≥в, на ск≥льки вона себе почуваЇ.  ожн≥й приЇмно, коли перехож≥ приймають њњ дочку за молодшу сестру або онука називають сином. ѕриЇмно лестить, коли оточуюч≥ пом≥чають, що вона вигл€даЇ значно молодше своњх рок≥в. ѕрагненн€ отримати компл≥мент змушуЇ ж≥нок вигадувати соб≥ в≥к. 

ѕсихологи при цьому кажуть, що бажанн€ приховати св≥й в≥к - це не бажанн€ збрехати, а свого роду творча територ≥€, €ка в≥дкриваЇ перед ж≥нкою певн≥ перспективи. ” той же час часто за бажанн€м приховати в≥к стоњть елементарне бажанн€ залишити за собою €кусь загадку, таЇмницю, що властиво кожн≥й. ≤ н≥чого поганого в так≥й повед≥нц≥ ж≥нки немаЇ. «а великим рахунком, €ка р≥зниц€ чолов≥кам, ск≥льки рок≥в ж≥нц≥, €кщо з нею ц≥каво, приЇмно, €кщо вона просто подобаЇтьс€?!

 

—ам≥ ж ж≥нки повинн≥ навчитис€ в≥дчувати себе комфортно в будь-€кому в≥ц≥. ѕрим≥р€йте на себе припов≥дку про вино: з роками воно стаЇ т≥льки краще. ј ж≥ноча мудр≥сть з роками лише накопичуЇтьс€ ≥ обов'€зково п≥дкаже, що робити дл€ того, щоб надал≥ почувати себе т≥льки краще.