як пережити в≥дпочинок за системою Ђвсе включеної?
як пережити в≥дпочинок за системою Ђвсе включеної?
 як пережити в≥дпочинок за системою Ђвсе включеної?

÷≥лий р≥к в оч≥куванн≥ в≥дпустки, плануванн€ поњздки, замовленн€ пут≥вки за системою Ђвсе включеної, а в результат≥ - к≥лька зайвих к≥лограм≥в ≥ незрозум≥ла втома. як звести до м≥н≥муму негативн≥ насл≥дки серв≥су all-inclusive?

–езультати проведеного досл≥дженн€ показали, що в перший день в≥дпочинку люди з'њдають в два рази б≥льше норми. —истема Ђвсе включеної позбавл€Ї будь-€ких обмежень в њж≥, що ≥ стаЇ причиною набору зайвих к≥лограм≥в на в≥дпочинку. Ќев≥дпов≥дн≥сть надходженн€ ≥ витрати енерг≥њ плачевно позначаЇтьс€ на ф≥гур≥ в≥дпочиваючих. ƒобова норма дл€ чолов≥ка становить 2,5 тис€ч≥ калор≥й, дл€ ж≥нки Ц 2 тис. ¬их≥д з ситуац≥њ, що склалас€, один: не можете в≥дмовитис€ в≥д калор≥й - б≥льше рухайтес€.

 омусь може здатис€ така порада позбавленою здорового глузду: що ж ще робити на в≥дпочинку, €к не в≥дпочивати на пл€ж≥? ќднак Ї й ≥нш≥, б≥льш корисн≥ вар≥анти, - плаванн€, велосипедн≥ прогул€нки, катанн€ на водних велосипедах, пл€жний волейбол, танц≥ ... “ак≥ розваги забезпечують пом≥рне навантаженн€ ≥ п≥дход€ть ус≥м без вин€тку. ≤нша справа б≥г, тен≥с, аероб≥ка, €к≥ вимагають занадто високого темпу ≥ можуть викликати утрудненн€ диханн€.

ƒо реч≥, €кщо боњтес€ Ђперетрудитис€ї, використовуйте наступне правило: €кщо не можете нормально говорити - навантаженн€ занадто ≥нтенсивне, €кщо можете сп≥вати - занадто слабке. ќднак у в≥дпочинку головне - отримати задоволенн€ в≥д рух≥в, а не спортивн≥ рекорди.

јле що робити з харчуванн€м, €ке можна брати в необмежен≥й к≥лькост≥? Ќасправд≥, це складна проблема, перш за все, психолог≥чна. ћи чекали в≥дпустки, щоб отримати задоволенн€, в тому числ≥ ≥ гастроном≥чн≥, але й поправл€тис€ зовс≥м немаЇ бажанн€.

ƒ≥Їтологи вт≥шають, стверджуючи, що Ї багато ефективних прийом≥в, €к≥ дозвол€ють њсти з задоволенн€м ≥ не товст≥ти.

1. ѓжте часто, але маленькими порц≥€ми

якщо людина њсть два рази на день, њњ орган≥зм працюЇ на знижених оборотах, економл€чи енерг≥ю. ѕри харчуванн≥ 6-7 раз≥в на день через кожн≥ 2,5-3 години обм≥н речовин прискорюЇтьс€ ≥ дозвол€Ї з'њдати б≥льше без насл≥дк≥в дл€ ф≥гури. ќптимальним буде такий вар≥ант: 3 основних прийому њж≥ ≥ 3 легких перекуси.

2. ќбов'€зковий ситний сн≥данок

ўоб зар€дитис€ бадьор≥стю на весь день, вранц≥ треба отримати достатню к≥льк≥сть б≥лк≥в. ≤деальним сн≥данком стане €Їчн€ з 2-3 €Їць, а пот≥м можна додати пласт≥вц≥ з молоком ≥ млинц≥ з джемом.

3. ѕравило одн≥Їњ тар≥лки

¬оно пол€гаЇ в тому, що вз€ти можна будь-€ку вподобану њжу, але пом≥ститис€ вона повинна в одн≥й тар≥лц≥. ѕам'€тайте, що ви прињхали на в≥дпочинок, так дайте ≥ шлунку своЇму в≥дпочити, зам≥сть того, щоб випробовувати його на м≥цн≥сть.

4.  онтроль р≥дких калор≥й

–≥дко в €кому готел≥ вас стануть безкоштовно пригощати св≥жовичавленим соком. Ќайчаст≥ше спрагу вам доведетьс€ вгамовувати незрозум≥лим фруктовим напоЇм з концентрат≥в. –адимо зам≥нити так≥ напоњ на звичайну чисту воду.

5.  онтролюйте дози алкоголю

«розум≥ло, що чим менше алкоголю, тим краще дл€ вашого орган≥зму. јле в≥дпочинок Ї в≥дпочинок, ≥ в≥дмовитис€ в≥д бурхливих веселощ≥в буваЇ немаЇ сил. ¬и можете легко п≥драхувати калор≥йн≥сть випитих напоњв: 100 ккал м≥ститьс€ в бокал≥ вина, половин≥ пл€шки пива, чарц≥ гор≥лки або половин≥ чарки л≥керу.

¬≥дпочинок all-inclusive сприймаЇтьс€ нашими сп≥вв≥тчизниками €к повн≥стю безкоштовна њжа. Ѕ≥льш≥сть людей абсолютно забувають, що ран≥ше вже оплатили весь в≥дпочинок, включаючи харчуванн€. ” п≥дсумку д≥Ї правило: жад≥бн≥сть карна.