ѕослаблюЇмо кишечник!
ѕослаблюЇмо кишечник!

¬ останн≥ роки одн≥Їю з хвороб цив≥л≥зац≥њ вважаЇтьс€ запор. ≤ хоч говорити про це н≥€ково, але ми повинн≥ розум≥ти, що до такоњ неприЇмност≥ нас приводить неправильний спос≥б житт€: малорухлив≥сть, нездорове харчуванн€, раф≥нован≥ продукти, перевтома, стреси.

ѕом≥чено, що проблема запор≥в част≥ше стосуЇтьс€ ж≥нок, н≥ж чолов≥к≥в, так €к вони б≥льше страждають порушенн€ми обм≥ну речовин, а ще схиблен≥ на р≥зних д≥Їтах ≥ б≥льше зайн€т≥ сид€чою роботою.

ўо вважати запором? якщо кишечник не спорожн€Їтьс€ хоча б раз на добу, то це вже запор.  ращий вар≥ант - не допускати запор≥в, але €кщо ситуац≥€ виникла, то њњ необх≥дно вир≥шувати.

¬ першу чергу згадуютьс€ так≥ засоби €к проносн≥ ≥ кл≥зма. јле це вже радикальн≥ заходи. Ќайефективн≥шим ≥ безпечним засобом Ї правильне харчуванн€ ≥ в≥дпов≥дна д≥Їта.

„им харчуватис€ при запор≥?

¬ першу чергу, це овоч≥ та фрукти, краще сир≥. “акож допомагають сухофрукти - чорнослив, курага, ≥нжир ≥ компоти з них. ƒуже ефективн≥ пюре з бур€ка ≥ моркви.

—при€тливий вплив на кишечник надають слабкий одноденний кеф≥р або кисле молоко ≥ хл≥б з ц≥л≥сного зерна ≥ з вис≥вками. ÷е набагато краще, н≥ж молоко ≥ булочки.  орисн≥ й р≥зн≥ каш≥ на вод≥, але не б≥л≥, а з с≥роњ ≥ коричневою крупи (гречана, в≥вс€на, €чна). ƒобре в них додати рослинне масло.

Ѕоротьба з запорами повинна бути активною ≥ безперервною. “ак, з самого ранку на голодний шлунок треба випити скл€нку теплоњ води, краще з додаванн€м лимонного соку. Ќа сн≥данок можна приготувати фруктовий або овочевий салат. ’ороший ефект дають гарбузове нас≥нн€, €к≥ можна додати в салат.

ѕри запорах важливо правильно готувати страви.  ашу, наприклад, треба готувати з ц≥льноњ крупи, а не готовий нап≥вфабрикат в пакетиках. ¬арити њњ треба недовго - 10-15 хвилин достатньо. ѕостарайтес€ не солити, а п≥сл€ зн€тт€ з плити укутайте рушником. ƒодайте до каш≥ оливкову ол≥ю, св≥ж≥ овоч≥ ≥ фрукти ≥ отримаЇте м'€кий помТ€кшувач дл€ вашого кишечника.

–исову кашу багато хто вважаЇ €ка закр≥плюючу, але €кщо вз€ти коричневий рис ≥ додати до нього волоськ≥ гор≥хи ≥ розмочен≥ св≥тл≥ родзинки, то отримаЇте корисний ≥ смачний сн≥данок.

Ќезам≥нним продуктом при запорах Ї б≥локачанна капуста.  раще њсти њњ в сирому вигл€д≥, але можна ≥ тушкувати, варити ≥ парити, нав≥ть зап≥кати. «багат€ть кишечник корисною кл≥тковиною броккол≥ ≥ бобов≥.

¬ об≥д обов'€зково включ≥ть р≥дкий суп на овочевому бульйон≥.  ≥лька раз≥в на день пийте слабкий кеф≥р.

якомога б≥льше р≥дини - необх≥дна умова боротьби з запорами. ћожна готувати р≥зн≥ напоњ, але вони повинн≥ бути натуральн≥, а не раф≥нованими з великою к≥льк≥стю цукру. ƒобре стимулюють роботу кишечника морси, а також зелений чай ≥ нав≥ть св≥же зварена кави, але н≥ в €кому раз≥ не розчинна. Ѕагато д≥Їтолог≥в говор€ть, що найкращим напоЇм при запорах Ї чиста питна вода.

якщо прот€гом дек≥лькох дн≥в дотримуватис€ ц≥Їњ д≥Їти, ≥ не захоплюватис€ в'€жучими продуктами (булочки, б≥скв≥ти, рис, зварен≥ круто €йц€, консервоване м'€со), то вам навр€д чи доведетьс€ вдаватис€ до проносних засоб≥в або ще г≥рше - до кл≥зм.