як запах ж≥ночих сл≥з впливаЇ на чолов≥к≥в?
як запах ж≥ночих сл≥з впливаЇ на чолов≥к≥в?
як запах ж≥ночих сл≥з впливаЇ на чолов≥к≥в?

ѕро ман≥пул€ц≥њ чолов≥ками за допомогою сл≥з знаЇ кожна ж≥нка. ƒе€к≥ вдаютьс€ до цього прийому пост≥йно, ≥нш≥ час в≥д часу, щоб домогтис€ бажаного в≥д чолов≥ка або змусити його в≥дчувати провину. јле €к впливають ж≥ноч≥ сльози на сильну стать?

«а твердженн€м психолог≥в, в б≥льшост≥ випадк≥в чолов≥к в≥дчуваЇ розгублен≥сть, €кщо стаЇ св≥дком ж≥ночих ридань. …ого мозок в≥дключаЇтьс€ повн≥стю ≥ в≥н нав≥ть не здатний розчути ваших сл≥в, так €к зосереджений виключно на плач≥.

ћудр≥ ж≥нки швидко пом≥чають, що не кожен чолов≥к готовий виконати њх вимоги по першому плачу. ≤ €к≥ б хитруванн€ не використовувала дама, њњ сльози не проймають партнера. Ќ≥ ненависть, н≥ зл≥сть, н≥ повзанн€ на кол≥нах н≥ до чого не приведуть, поки не припинитьс€ плач. ≤снуЇ такий тип чолов≥к≥в, €к≥ не будуть в≥дчувати свою в≥дпов≥дальн≥сть за всю цю ≥стерику, поки вона не припинитьс€. “≥льки заспокоњвшись ≥ припинивши риданн€, ж≥нка вибираЇ правильну тактику повед≥нки з ц≥Їю товстошк≥рою ≥стотою.

„ому так в≥дбуваЇтьс€? ћоже, чолов≥ков≥ просто неприЇмна плачуща ж≥нка, њњ розпухл≥ в≥д сл≥з оч≥, туш, щорозтеклас€ по щоках? Ќасправд≥ все набагато складн≥ше.

¬чен≥ кажуть, що ж≥ноч≥ сльози мають особливий запах. ѕроте ран≥ше було встановлено, що сльози не мають запаху!

≤зрањльськ≥ вчен≥ п≥д кер≥вництвом Ќоама —обел€ провели досл≥дженн€, €ке показало, що сльози не просто в≥зуальний спос≥б вираженн€ емоц≥й, але ≥ спос≥б комун≥кац≥њ.

≈ксперимент складавс€ з дек≥лькох етап≥в. —початку чолов≥кам запропонували розп≥знати сльози по запаху. Ќ≥хто з них не зм≥г цього зробити. ѕот≥м њм запропонували понюхати звичайний сольовий розчин ≥ сльози, спогл€даючи фотограф≥њ ж≥нок. ѕри цьому чолов≥кам не говорили, що у них в проб≥рках. Ќа наступний день та група чолов≥к≥в, що нюхала сльози, отримала с≥ль, ≥ навпаки. ¬ результат≥ ви€вилос€, що запах сл≥з робив ж≥нок менш привабливими дл€ чолов≥к≥в.

÷е показало не т≥льки пр€ме опитуванн€, а й непр€м≥ факти. “ак, у чолов≥к≥в, що вдихають запах ж≥ночих сл≥з, знижувалас€ температура т≥ла, падав р≥вень тестостерону в кров≥, знижувалас€ частота диханн€, падала активн≥сть певних доль головного мозку.

јле не т≥льки запах впливаЇ на чолов≥ка, але ≥ сама атмосфера, коли ж≥нка ридаЇ: вид сл≥з, звук схлипувань ...

¬чен≥ також пом≥тили, що р≥зн≥ емоц≥њ можуть викликати р≥зн≥ за €к≥стю сльози. ≤ хоч це поки не доведено науково, але передбачаЇтьс€, що х≥м≥чний склад сл≥з гор€ ≥ сл≥з щаст€ в≥др≥зн€Їтьс€.

 р≥м цього, вчен≥ зробили ще одне ц≥каве в≥дкритт€: вплив запаху ж≥ночих сл≥з на чолов≥к≥в €вл€Ї собою х≥м≥чний механ≥зм сп≥лкуванн€ м≥ж стат€ми - таким чином ж≥нки уникають небажаних зв'€зк≥в. «а статистикою емоц≥йн≥ сльози част≥ше про€вл€ютьс€ у ж≥нок безпосередньо перед або п≥д час менструац≥њ, коли шанс на запл≥дненн€ м≥н≥мальний.

ѕроте вчен≥ поки не знайшли т≥Їњ речовини в ж≥ночих сльозах, €ка Ђв≥дштовхуЇї чолов≥к≥в.