ўо допоможе позбутис€ ф≥нгала п≥д оком?
ўо допоможе позбутис€ ф≥нгала п≥д оком?
 ўо допоможе позбутис€ ф≥нгала п≥д оком?

 ожному з нас хоча б раз у житт≥ доводилос€ стикатис€ з таким €вищем €к син€к, ф≥нгал по-народному. ≤ н≥чого, €кщо гематома з'€вл€лас€ на спин≥, руц≥ або ноз≥, що можна приховати в≥д сторонн≥х очей, але зовс≥м неприЇмно демонструвати вс≥м ф≥нгал п≥д оком. ÷€ статт€ в допомогу тим, хто з≥ткнувс€ з под≥бною проблемою.

 ≥лька порад, €к позбутис€ синц€ п≥д оком.

ќтже, гематома виникаЇ при пошкодженн≥ м'€ких тканин ≥ судин. ѕо м≥р≥ розсмоктуванн€ згустку кров≥ п≥д шк≥рою син€к зм≥нюЇ своЇ забарвленн€ з ф≥олетового на зелене. јле ≥снують народн≥ методи, €к≥ допомагають прискорити процес розсмоктуванн€ син€ка.

1. Ѕананова шк≥рка

ƒо св≥жого синц€ приклад≥ть шк≥рку банана внутр≥шньою стороною. “римайте маску щодн€ близько п≥вгодини.

2.  рохмаль

 артопл€ний крохмаль розвести невеликою к≥льк≥стю води, щоб вийшла кашка. «ас≥б к≥лька раз≥в нанес≥ть на син€к.

3.  апуст€ний лист

Ћист капусти промийте в проточн≥й холодн≥й вод≥ ≥ злегка в≥дбийте тупою стороною ножа. ѕриклад≥ть до синц€.

4.  васол€

« в≥дварноњ б≥лоњ квасол≥ зроб≥ть пюре ≥ наклад≥ть таку теплу маску на син€к, накривши серветкою, не менше н≥ж на п≥вгодини.

5. Ѕур€к ≥ мед

—в≥жий бур€к натр≥ть на др≥бн≥й тертц≥ ≥ в≥д≥жм≥ть с≥к. ƒодайте 1 ст. ложку меду. ћаску нанес≥ть на гематому на п≥вгодини, накривши тканиною.

 

6. Ѕод€га

ѕорошок бод€ги розвед≥ть 1 ст. ложкою води.  ашку нанес≥ть на ватний диск ≥ приклад≥ть до синц€, але стежте, щоб не потрапило в око.

 

7. Ќас≥нн€ льону

ѕодр≥бнене нас≥нн€ льону пом≥ст≥ть в полотн€ний м≥шечок, опуст≥ть на хвилину в окр≥п, пот≥м вийм≥ть ≥ в≥д≥жм≥ть. “рохи охолонувший м≥шечок приклад≥ть до синц≥в на 15 хвилин. ѕроцедуру повтор≥ть 2-4 рази прот€гом дн€.

 

8. “рав'€ний зб≥р

¬≥зьм≥ть 3 ст. ложки зв≥робою, 2 ст. ложки полину, 1 ст. ложку шишок хмелю ≥ 1 ст. ложку багна. ѕодр≥бн≥ть ≥ зм≥шайте вс≥ трави. «алийте п≥вл≥тра окропу ≥ настоюйте 3 години. ѕроц≥д≥ть розчин, змоч≥ть у ньому ватний тампон ≥ приклад≥ть до гематоми на 10-15 хвилин. ѕовторюйте 2-3 рази на день.

≤снують ≥ готов≥ засоби в≥д синц≥в. “ак, добре себе показали гель з бод€гою, бутад≥он, гепаринова мазь.

јле €кщо уникнути по€ви синц€ в л≥чен≥ години не вдалос€, а необх≥дн≥сть респектабельно вигл€дати маЇ значенн€, доведетьс€ вдатис€ до допомоги косметичних засоб≥в. « ц≥Їю метою використовуЇтьс€ кольоровий консилер. ƒл€ маскуванн€ синього кольору п≥д≥йде жовтуватий в≥дт≥нок, а в≥д ф≥олетового ф≥нгала Ђдопоможеї помаранчевий консилер, вицв≥лий зеленувато-жовтий синець ЂсховаЇї л≥ловий або бузковий консилер.

¬икористовуючи вище назван≥ способи, ви можете швидше позбутис€ ф≥нгала п≥д оком, проте не варто розраховувати на пару годин - доведетьс€ запастис€ терп≥нн€м.