ƒов≥рте здоров'€ п'€вкам!
ƒов≥рте здоров'€ п'€вкам!

”€вленн€ про п'€вок у багатьох пов'€зано з казковим персонажем ƒуремаром або з медициною минулого. “им не менше, л≥куванн€ п'€вками в наш≥ дн≥ знову набуваЇ попул€рност≥ ≥ може стати в≥дм≥нною альтернативою традиц≥йн≥й медицин≥.

√≥рудотерап≥€ (л≥куванн€ п'€вками) Ї ефективною при багатьох захворюванн€х.

ѕерш≥ згадки про л≥куванн€ п'€вками в≥днос€тьс€ до початку нашоњ ери, ви€влен≥ вони були в —тародавн≥й √рец≥њ, ™гипт≥, ≤нд≥њ, крањнах Ѕлизького —ходу.

≤снуЇ всього близько 400 вид≥в п'€вок, але т≥льки один вид Ї л≥кувальним. ћедичн≥ п'€вки (hirudo medicinais) вирощуютьс€ на спец≥альних фермах, п≥д нагл€дом фах≥вц≥в, що робить п'€вку практично стерильною.

” чому користь укусу п'€вки?

” момент прокусуванн€ ≥ присмоктуванн€ до шк≥ри, п'€вка впорскуЇ в кров особливий секрет, €кий м≥стить близько 40 б≥олог≥чно активних речовин, серед €ких гирудин, ферменти, ам≥нокислоти та ≥н.. ” той же час п'€вка в≥дсмоктуЇ де€ку к≥льк≥сть Ђпоганоњї кров≥, надаючи детоксичну д≥ю на весь орган≥зм. “акож п'€вка подразнюЇ точку впливу, стимулюючи роботу конкретного органу.

”н≥кальн≥сть п'€вки в тому, що вона Ђв≥дчуваЇї хворе м≥сце ≥ присмоктуЇтьс€ в локальн≥й активн≥й точц≥, де њњ вплив буде максимально ефективним. —аме в ц≥Їњ хвор≥й зон≥, обран≥й п'€вкою, максимально концентруютьс€ б≥олог≥чно активн≥ речовини, а не в≥дбуваЇтьс€ поширенн€ по всьому орган≥зму, €к при л≥куванн≥ л≥ками.

Ѕ≥олог≥чно активн≥ речовини, що вид≥л€ютьс€ п'€вками, мають протизапальну, знеболюючу, знезаражувальне, иммунностимулирующее д≥ю, спри€ють в≥дновленню л≥п≥дного та вуглеводного обм≥ну. √≥рудотерап≥€ надаЇ омолоджуючу д≥ю на весь орган≥зм.

—пектр впливу п'€вок на орган≥зм людина надзвичайно широкий. «а допомогою п'€вок вил≥ковують сам≥ р≥зн≥ захворюванн€: в≥д серцево-судинних до алкогольноњ та н≥котиновоњ залежност≥.

” чому переваги л≥куванн€ п'€вками?

- усуваЇ причину захворюванн€,

- не маЇ поб≥чних ефект≥в,

- в≥дсутн€ небезпека ≥нф≥куванн€, так €к застосовуЇтьс€ одноразово,

- зар€джаЇ орган≥зм енерг≥Їю, тон≥зуЇ ≥ надаЇ бадьорост≥,

- маЇ комплексний вплив.

Ќезважаючи на вс≥ переваги л≥куванн€ п'€вками, Ї у нього ≥ протипоказанн€. “ак, не можна застосовувати г≥рудотерап≥ю при анем≥њ, гемоф≥л≥њ, геморрог≥ческом д≥атез≥, г≥потон≥њ, ваг≥тност≥, виснаженн≥ орган≥зму, а також при ≥ндив≥дуальн≥й непереносимост≥ орган≥зму.


16.04.2014