Ќаск≥льки корисн≥ ж≥ноч≥ сльози?
Ќаск≥льки корисн≥ ж≥ноч≥ сльози?
Ќаск≥льки корисн≥ ж≥ноч≥ сльози?

Ѕагато чолов≥к≥в губл€тьс€ при вигл€д≥ ж≥ночих сл≥з. “а сам≥ ж≥нки не завжди знають, €к себе вести при вигл€д≥ спотвореного сл≥зливою гримасою обличч€ подруги. јле чи може людина об≥йтис€ без сл≥з? ‘ах≥вц≥ кажуть, що нав≥ть €кщо св≥домо утримати сльози, то це не пройде непом≥тно дл€ орган≥зму.

¬≥домо, що ж≥нки плачуть набагато част≥ше чолов≥к≥в ≥, €к правило, њх сльози призначен≥ дл€ впливу на оточуючих. ¬и пом≥чали, що вс≥ ж≥нки плачуть по-р≥зному? ƒе€к≥ тихенько плачуть в подушку на горд≥й самот≥, де€к≥ не соромл€тьс€ сл≥з радост≥ ≥ розчуленн€, Ї й так≥, хто не вм≥Ї плакати ≥накше, €к ридма, обов'€зково в присутност≥ вд€чноњ публ≥ки.

” XIX стол≥тт≥ ж≥нки вчилис€ плакати по-особливому, широко розкривши оч≥. ¬важалос€, що у справжньоњ ж≥нки сльози повинн≥ були в≥льно котитис€ по щоках, а вона зр≥дка повинна була витирати њх витонченим рухом руки мереживою хусточкою. ÷≥каво, €к сучасн≥ чолов≥ки винесли б таку виставу?

Ќаука довела, щор≥чно наш орган≥зм, незалежно в≥д стат≥ ≥ в≥ку, виробл€Ї приблизно скл€нку сл≥з. ≤ хоча чолов≥ч≥ сльози вважаютьс€ чимось незвичайним, л≥кар≥ напол€гають, що плакати треба €к ж≥нкам, так ≥ чолов≥кам.

ѕ≥сл€ досл≥дженн€ х≥м≥чного складу сл≥з, вчен≥ встановили, що ц€ р≥дина м≥стить в соб≥ де€к≥ токсичн≥ речовини, шк≥длив≥ дл€ орган≥зму.

¬одночас голландськ≥ вчен≥ попереджають, що занадто ≥нтенсивний плач може стати серйозним навантаженн€м дл€ нервовоњ системи, тому рекомендують навчитис€ плакати так, щоб ≥ виплакатис€, ≥ не Ђрватиї душу.

ѕроте, нав≥ть схильн≥ до ≥стер≥њ ж≥нки за статистикою живуть довше чолов≥к≥в. ¬чен≥ припускають, що причина цього €краз у тому, що вони не стримують своњх емоц≥й.

ѕри цьому сл≥д розум≥ти, що Ї сльози переповнюючих емоц≥й ≥ шантажуючий плач. „олов≥ки, до реч≥, дуже добре розр≥зн€ють ц≥ реч≥. Ќавр€д чи чолов≥к простить вам розмазану по обличчю туш. ¬ очах чолов≥ка краще завжди залишатис€ ж≥нкою, бажаною ≥ привабливою ... тому краще користуватис€ водост≥йкою тушшю. ≤ ще ж≥нкам сл≥д зарубати на нос≥: чолов≥к не пробачить сл≥з, пролитих з його вини. “акий парадокс!  ому приЇмно усв≥домлювати себе хамом ≥ покидьком, €кий почуваЇтьс€ винним ≥ не вм≥Ї вт≥шити ж≥нку? „олов≥к чекаЇ, що ж≥нка буде ним пишатис€, а не ридати через вс€ку др≥бницю.

якщо ж чолов≥к в≥дчуваЇ глибок≥ почутт€ до ж≥нки-плакс≥йки та вередунки, то з часом в≥н просто навчитьс€ не звертати уваги на њњ сльози. јле щоб не довести до крайнощ≥в такого чолов≥ков≥, ж≥нц≥ необх≥дно навчитис€ вчасно натискати на гальма. „и може бути щось страшн≥ше, н≥ж ж≥нка, що пускаЇ сльози заради ман≥пул€ц≥њ?

ѕам'€тайте, що довше 20 хвилин жоден нав≥ть самий благородний лицар не здатний витримати ж≥ночих сл≥з. ј €кщо образа не даЇ спок≥йно жити, краще сховатис€ ≥ поплакати досхочу в подушку далеко в≥д його очей ...