” чому причина нелюбов≥ до власного т≥ла?
” чому причина нелюбов≥ до власного т≥ла?
 ” чому причина нелюбов≥ до власного т≥ла?

як часто ми чуЇмо останн≥м часом: Ђ“реба любити себе!ї або Ђѕолюб≥ть своЇ т≥ло, ≥ буде вам щаст€!ї. Ћегко говорити, але навчитис€ це робити не так вже й просто. як перестати соромитис€ розд€гнутис€ на пл€ж≥, в басейн≥ або в каб≥нет≥ у л≥кар€, €кщо ви впевнен≥ у своњх далеко недосконалих формах? Ѕ≥льше того, через зайву вагу або у€вн≥ недол≥ки ви майже не дивитесь у дзеркало? ≤ншими словами, ваше т≥ло стало вашою проблемою ≥ причиною життЇвих невдач.

јле злитись на своЇ т≥ло марно! ¬оно ваше ≥ залишитьс€ вашим назавжди, ≥ншого немаЇ ≥ не буде. ≤ любити його треба просто за те, що воно ваше!

ќтже, почн≥ть прищеплювати любов до свого т≥ла з≥ знайомства. ƒо реч≥, ж≥нки б≥льш терпимо сприймають руки ≥ обличч€, так €к бачать њх част≥ше. ћи р≥дко пом≥чаЇмо, €к вони стар≥ють. јле, погодьтес€, ви не так часто дивитес€ на своЇ оголене т≥ло. якби дивилис€ част≥ше, то вже давно звикли б до вс≥х його недол≥к≥в. ЅуваЇ, що де€ким ж≥нкам неприЇмно розгл€дати своЇ голе т≥ло в дзеркало, тод≥ можна почати ознайомленн€ по частинах, за допомогою маленького дзеркальц€.

¬и пом≥чали, що багато ж≥нок, наприклад, ваш≥ подруги, часто скаржатьс€ на свою зовн≥шн≥сть, стверджуючи - Ђя товстаї, Ђ” мене крив≥ ноги, великий жив≥т, маленьк≥ груди ...ї јле ж робл€ть вони це дл€ того, щоб оточуюч≥ њх переконували ≥ заспокоювали. јле з часом така повед≥нка викликаЇ лише роздратуванн€, ≥ ж≥нка перестаЇ в≥рити в щир≥сть сл≥в близьких, що породжуЇ вже ненависть до власного т≥ла.

Ќайпрост≥ший вих≥д у ц≥й ситуац≥њ - домовитис€ з подругами не обговорювати недол≥ки зовн≥шност≥. ћожна говорити про що завгодно, т≥льки не про недол≥ки.

якщо ж≥нка зациклюЇтьс€ на своњй зовн≥шност≥, то њй здаЇтьс€, що вс≥ њњ життЇв≥ проблеми т≥льки через це: не складаЇтьс€ особисте житт€, не вдаЇтьс€ зробити кар'Їру, не ладитьс€ з≥ здоров'€м. јле психологи стверджують, що кор≥нь зла зовс≥м не в недол≥ках зовн≥шност≥, а у ставленн≥ до себе, в низьк≥й самооц≥нц≥. ¬с≥м нам в≥домо чимало найв≥дом≥ших людей, зовн≥шн≥сть €ких далека в≥д ≥деалу, але вони Ї улюбленц€ми публ≥ки, кумирами м≥льйон≥в. ÷е ще раз доводить, що €кщо людина любить ≥ ц≥нуЇ себе, то того ж вона може оч≥кувати в≥д оточуючих.

ЅуваЇ, що комплекси розвиваютьс€ в результат≥ пор≥вн€нн€ себе з вигаданим ≥деалом. Ќаприклад, з моделлю з обкладинки. ≤ €кщо зовн≥шн≥сть далека в≥д у€вноњ досконалост≥, це приносить стражданн€ ж≥нц≥.

јле пор≥внювати себе з моделлю просто нерозумно. ѕо-перше, треба розум≥ти, що над њњ образом працював дес€ток в≥зажист≥в. ѕо-друге, фотограф≥ю обробл€ють у фото-шоп≥, видал€ючи вс≥ вади, ≥ т≥льки п≥сл€ цього вона потрапл€Ї на обкладинку журналу. ” реальност≥ ц€ модель може волод≥ти не меншою к≥льк≥стю недол≥к≥в, н≥ж ви. јле вона не думаЇ про це, тому що любить себе такою, €ка Ї, а тому њњ любл€ть вс≥!

¬се вище сказане зводитьс€ до того, що недол≥ки завжди були ≥ будуть, њх можна приховати майстерним мак≥€жем, правильно п≥д≥браним од€гом, за допомогою спорту при необх≥дност≥. јле головн≥ проблеми криютьс€ в голов≥. ќсь з ним ≥ треба працювати. ≤ наостанок - люб≥ть себе! :)