«в≥дки у вас целюл≥т?
 «в≥дки у вас целюл≥т?

ўо ще може так засмутити ж≥нку, €к перш≥ ознаки зморшок або целюл≥ту? —ьогодн≥ поговоримо про останн≥й. ¬чен≥ з ус≥Їю в≥дпов≥дальн≥стю стверджують, що целюл≥т у ж≥нок - нормальний природний про€в, пов'€заний з репродуктивною функц≥Їю. ѕроте, сучасн≥сть диктуЇ своњ закони, ≥ Ђапельсинова скоринкаї н≥€к не вписуЇтьс€ в правила краси.

ќсобливо гострою стаЇ проблема целюл≥ту в л≥тн≥й пер≥од, коли спека змушуЇ зн≥мати з себе верхн≥й од€г ≥ целюл≥т, що накопичивс€ за зиму, у вс≥й своњй крас≥ про€вл€Їтьс€ на стегнах, с≥дниц€х ≥ живот≥. Ѕагато ж≥нок за м≥с€ць до початку пл€жного сезону кидаютьс€ в спортзал, щоб поправити становище. ќднак марно спод≥ватис€ на один ф≥тнес, €кщо не перегл€нути ≥нш≥ аспекти.

ўоб боротис€ з целюл≥том, необх≥дно зрозум≥ти його причини.

1. Ќеправильне харчуванн€

Ѕожев≥льний темп житт€ змушуЇ багатьох харчуватис€ Ђзручноюї њжею швидкого приготуванн€, б≥дною корисними компонентами дл€ життЇзабезпеченн€ орган≥зму ≥ багатою жирами, цукром, с≥ллю, х≥м≥катами. ѕри такому режим≥ харчуванн€ св≥ж≥ фрукти та овоч≥ автоматично в≥дход€ть на задн≥й план, хоча саме вони повинн≥ складати основу харчуванн€. “аким чином, ж≥нки сам≥ створюють ≥деальн≥ умови дл€ розвитку целюл≥ту. «ашлакован≥сть травноњ системи безпосередньо пов'€зана з накопиченн€м токсин≥в в п≥дшк≥рн≥й кл≥тковин≥.

2. —ид€чий спос≥б житт€

Ќепорушн≥сть п≥д час роботи стала вже реальн≥стю дл€ багатьох з нас. Ѕ≥да в тому, що ми продовжуЇмо цю традиц≥ю ≥ у в≥льний в≥д роботи час, не думаючи про неправильний кровооб≥г, поверхневе диханн€, слабкийток л≥мфи, заст≥й в кишечнику та ≥нш≥ фактори, що призводить до проблем з≥ здоров'€м ≥ в тому числ≥ до целюл≥ту.

3. —треси

Ќапруги нервовоњ системи, надм≥рн≥ хвилюванн€ надають руйн≥вну д≥ю на вс≥ системи орган≥зму, в тому числ≥ ≥ на кровооб≥г, порушенн€ €кого веде до утворенн€ целюл≥ту.

4. ¬плив гормонального фактора

∆≥ноч≥ гормони в≥д≥грають визначальну роль у створенн≥ спри€тливих умов дл€ утворенн€ целюл≥ту за допомогою позитивного впливу на розвиток жировоњ тканини, а також на затримку води в орган≥зм≥, €ка в≥дбуваЇтьс€, €к правило, в област≥ тазу ≥ стегон. ќсобливо активним стаЇ целюл≥т в пер≥од гормональноњ перебудови - статеве дозр≥ванн€, ваг≥тн≥сть, менопауза. јле це не означаЇ, що в так≥ пер≥оди ж≥нки приречен≥ на целюл≥т: важливо розум≥ти, що гормони лише готують грунт, а сама ж≥нка робить все ≥нше.

5. ѕогана еколог≥€

Ќа жаль, тут багато хто з нас безсил≥ щось зм≥нити. Ќестача кисню веде до порушенн€ обм≥ну речовин ≥ нормального функц≥онуванн€ кл≥тин.  р≥м того, шк≥длив≥ речовини мають звичай накопичуватис€ в наших кл≥тинах.

якщо говорити про ф≥гуру, то не ≥снуЇ суворого критер≥ю, €к краще вигл€дати.  ожен сам повинен визначити св≥й Ђ≥деал ф≥гуриї. “ут важливо зберегти гармон≥йну пропорц≥ю м≥ж статурою ≥ розпод≥лом жирового прошарку, €ка €краз ≥ Ї тим творцем чудових контур≥в н≥жних обрис≥в ж≥ночого т≥ла.