„ого нас можуть навчити д≥ти?
„ого нас можуть навчити д≥ти?
„ого нас можуть навчити д≥ти?

“радиц≥йно вважаЇтьс€, що доросл≥ повинн≥ навчати д≥тей. јле €кщо уважно придивитис€ до наших малюк≥в, то ми зрозум≥Їмо, що це вони можуть багато чому навчити нас.

якщо у ваш≥й родин≥ з'€вивс€ малюк, спостер≥гайте за ним, ви зрозум≥Їте, €к багато того, що ви не вм≥Їте ≥ не знаЇте, йому даЇтьс€ легко.

„ому ж можуть навчити нас д≥ти?

- ƒ≥ти завжди в рус≥. ÷е так≥ машинки дл€ спалюванн€ калор≥й, вони починають рухатис€, €к т≥льки прокидаютьс€ ≥ до вечора. ¬они не можуть йти там, де можна б≥гти, ≥ не с€дуть на ст≥лець, €кщо можна с≥сти на п≥длогу. ÷е наочний приклад - €к бути б≥льш рухливими ≥ енерг≥йними.

- ƒ≥ти показують чудеса гнучкост≥. ¬они вигинаютьс€ €к завгодно. « в≥ком ми втрачаЇмо гнучк≥сть, бо майже не робимо вправ на розт€жку, €к≥ так важлив≥ дл€ м'€з≥в ≥ суглоб≥в. ћожна почати займатис€ йогою або хоча б робити прост≥ вправи на розт€жку, це допоможе зберегти здоров'€.

- ƒ≥ти знають м≥ру в њж≥. якщо нав≥ть у них в тар≥лц≥ залишилас€ њжа, але вони вже сит≥, то вони не стануть њњ в себе заштовхувати, €кщо, звичайно, ви њх не змушуЇте. ÷е говорить про те, що вони ще вм≥ють слухати своЇ т≥ло ≥ давати йому ст≥льки, ск≥льки потр≥бно.

- ƒ≥ти сприймають своЇ т≥ло, €ке воно Ї. ћайже вс≥ д≥ти запросто б≥гають гол€ка, вони в≥дчувають себе частиною природи. ƒоросл≥ можуть повчитис€ у них любити своЇ т≥ло, а не критикувати його пост≥йно. ¬≥дчуйте природн≥сть.

- ƒ≥ти щир≥ ≥ безпосередн≥. ¬они завжди пр€мо говор€ть, що думають, не приховуючи емоц≥й.  оли њм бол€че, вони плачуть, коли весело - см≥ютьс€. ћи завжди можемо зрозум≥ти њхн≥ почутт€ ≥ реакц≥њ. « в≥ком ми вчимос€ бути скритними, що ускладнюЇ житт€ нам ≥ нашим близьким.

- ƒ≥ти вм≥ють рад≥ти др≥бниц€м. ’≥ба дл€ них важливо, у що грати - в комп'ютерн≥ ≥гри, в м'€ч або сн≥жки? ѓх радуЇ все, що њм ц≥каво, вони можуть бути щаслив≥ просто тому, що њм весело ≥ добре, вони сповнен≥ оптим≥зму. ћи ж рад≥Їмо дороги речам ≥ р≥дко оц≥нимо прост≥ моменти житт€.

- ƒ≥ти швидко перебудовуютьс€ ≥ не зациклюютьс€. “ак, вони легко засмучуютьс€ через др≥бницю, але њх поганий настр≥й випаровуЇтьс€ миттЇво, так само, €к ≥ прийшов. ≤ вони живуть ≥ рад≥ють дал≥. ƒоросл≥ ж збирають образу роками. ћоже, варто повчитис€ у д≥тей в≥дпускати злобу?

- ƒ≥ти вм≥ють в≥дпочивати. ¬они можуть заснути пр€мо за столом п≥д час об≥ду або на п≥длоз≥ п≥д час гри. ѓх орган≥зм точно знаЇ, коли сили зак≥нчилис€ ≥ потр≥бен в≥дпочинок. ƒоросл≥ ж ≥гнорують ц≥ сигнали орган≥зму про в≥дпочинок ≥ не вм≥ють своЇчасно зупин€тис€ ≥ в≥дновлювати сили.

- ƒ≥ти вм≥ють дивитис€ на св≥т по новому. ƒл€ них кожен день - це новий день, нов≥ можливост≥, нов≥ пригоди. ¬они надають значенн€ таким речам, на €к≥ доросл≥ й уваги не звернуть. якщо дивитис€ на св≥т очима дитини, до нас повернетьс€ сприйн€тт€ св≥ту з ус≥ма його барвами, €краз те, чого не вистачаЇ с≥рому життю дорослоњ людини.

„аст≥ше впадайте в дитинство, це принесе вам б≥льше щаст€!