„им хороша лазн€?
„им хороша лазн€?

« давн≥х час≥в лазн€ Ї ун≥кальним засобом оздоровленн€. Ќауково доведено, що в лазн≥ актив≥зуЇтьс€ кровооб≥г ≥ обм≥н речовин. ¬плив гар€чого сирого пов≥тр€ в поЇднанн≥ з активним масажем спри€Ї в≥дновленню живленн€ кл≥тин, кров починаЇ проникати в т≥ м≥сц€, €к≥ ран≥ше були недоступн≥. ќсобливо корисно це дл€ тих, хто прагне до схудненн€.

јле лазн€ використовуЇтьс€ не т≥льки дл€ зниженн€ ваги ≥ позбавленн€ в≥д целюл≥ту.  ористь лазн≥ очевидна дл€ вс≥х орган≥в ≥ систем орган≥зму. ¬с≥ знають, що лазн€ благотворно д≥Ї на шк≥ру, надаючи дивовижний косметичний ефект, л≥куЇ дихальн≥ шл€хи, загартовуЇ серцево-судинну систему, зм≥цнюЇ нервову систему ≥ п≥двищуЇ ≥мун≥тет. ј €понськ≥ вчен≥ в≥дкрили ще одну чудову властив≥сть ц≥Їњ терап≥њ - бан€ надаЇ людин≥ оптим≥зму.

ƒо такого результату вони прийшли п≥сл€ досл≥дженн€, в ход≥ €кого спостер≥гали за роботою серц€ у групи людей. ѕ≥ддосл≥дним було запропоновано в≥дв≥дувати лазню п'€ть раз≥в на тиждень. ” п≥дсумку було зазначено, що кр≥м пол≥пшенн€ роботи серц€ у вс≥х учасник≥в досл≥дженн€ зросли ф≥зичн≥ можливост≥, а також зб≥льшилис€ ≥нтелектуальн≥ зд≥бност≥. Ѕ≥льше того, кер≥вник досл≥дженн€, професор “акаш≥ ќхоро, зазначив , що лазн€ може впливати на тривал≥сть житт€.

÷е по€снюЇтьс€ тим, що в≥дв≥дуванн€ парноњ спри€Ї пол≥пшенню перекачуванн€ кров≥ серцем, а це знижуЇ ризики утворенн€ згустк≥в кров≥ та виникненн€ тромб≥в. “обто це доводить, що любител≥ лазн≥ можуть паритис€ без побоювань за своЇ серце. ’оча, безсумн≥вно, у всьому маЇ бути м≥ра.

ўе одне дивне в≥дкритт€ зробили €понськ≥ вчен≥ - в≥дв≥дуванн€ лазн≥ п≥двищуЇ настр≥й ≥ даЇ можлив≥сть по-новому сприймати житт€, людина наповнюЇтьс€ в≥рою в своњ сили ≥ оптим≥змом. ¬чен≥ встановили, що дана реакц≥€ головного мозку виникаЇ п≥д впливом високоњ температури. ўоб злегка охолодитис€, орган≥зму доводитьс€ провокувати посиленн€ д≥€льност≥ де€ких в≥дд≥л≥в головного мозку, що в≥дпов≥дають за настр≥й людини ≥ його сприйн€тт€ навколишнього св≥ту.

јле щоб лазн€ перетворилас€ на приЇмне проведенн€ часу ≥ корисну процедуру, необх≥дно дотримуватис€ вс≥х правил њњ в≥дв≥дуванн€, ≥накше користь може обернутис€ шкодою.