„ому треба в≥дмовитис€ в≥д ковбаси?
„ому треба в≥дмовитис€ в≥д ковбаси?
„ому треба в≥дмовитис€ в≥д ковбаси?

јроматна, рожева, п≥дсмажена сосиска Ї улюбленою стравою багатьох людей. јле медики попереджають, що продукти з переробленого м'€са - бекон, ковбаса, сосиски, шинка - зб≥льшують ризик розвитку раку шлунка.

“реба сказати, що в де€ких крањнах, у Ќ≥меччин≥, наприклад, виробництво ≥ вживанн€ ковбаси зведено у культ. “ак, недалеко в≥д н≥мецького м≥ста ≈рфурта нав≥ть музей з'€вивс€, присв€чений сосискам.

ѕроте медики б'ють тривогу. ¬они стверджують, що жител≥ великих м≥ст зловживають ковбасними виробами. яке типове меню оф≥сного прац≥вника? —н≥данок - €Їчн€ з беконом, на об≥д - бутерброди з ковбасою, або перекус в м≥сцевому кафе п≥дсмаженими баварськими ковбасками, на вечерю - сирокопчена ковбаса або сосиски з картопл€ним пюре.

“аким чином, продукти з переробленого м'€са заполонили собою рац≥он сучасних жител≥в мегапол≥с≥в.

¬ивчити цю проблему вз€лис€ фах≥вц≥ з  арол≥нського ≥нституту в —токгольм≥. ¬они проанал≥зували 15 досл≥джень, в €ких в ц≥лому вз€ли участь 4700 чолов≥к.

Ѕуло встановлено, що при зб≥льшенн≥ споживанн€ продукт≥в з переробленого м'€са всього на 30 г на добу, ризик розвитку раку шлунка зростаЇ на 15-38 %. ¬чен≥ вважають, що це може бути пов'€зано з додаванн€м у ц≥ продукти н≥трат≥в, а також впливом токсичних речовин, €к≥ утворюютьс€ при копченн≥ м'€са.

Ѕостонськ≥ вчен≥ встановили, що у людей, схильних до вживанн€ м'€сноњ њж≥, небезпека розвитку де€ких ракових пухлин в три рази вище, н≥ж у тих, хто в≥ддаЇ перевагу молочн≥й та рослинн≥й њж≥. як правило, таке зловживанн€ зак≥нчуЇтьс€ раком п≥дшлунковоњ залози, товстоњ кишки ≥ стравоходу. —итуац≥€ посилюЇтьс€ тод≥, коли людина поЇднуЇ вживанн€ м'€сноњ ≥ молочноњ њж≥.

ѕри обстеженн≥ 190 тис. чолов≥к з'€сувалос€, що у тих, хто сильно любив сосиски, ризик заробити рак п≥дшлунковоњ зростав на 67%, а т≥, хто не може жити без свинини ≥ червоного м'€са, ризик захвор≥ти зростаЇ на 50%.

¬чен≥ припускають, що спок≥йно можна вживати домашню птицю, рибу, молочн≥ продукти ≥ €йц€ - вс≥ вони принесуть орган≥зму лише користь.

≤снуЇ думка, що м'€со, будучи, по сут≥, трупноњ тканиною, насичене токсинами, хвороботворними бактер≥€ми ≥ продуктами розпаду, в тому числ≥ ≥ сечовий кислотою, що створюЇ величезне навантаженн€ на печ≥нку ≥ нирки.

“ак що ж, тепер треба повн≥стю в≥дмовитис€ в≥д м'€са? ћедики стверджують, що повна в≥дмова в≥д м'€сних продукт≥в може обернутис€ деф≥цитом зал≥за, €ке в≥дпов≥даЇ за насиченн€ кл≥тин киснем ≥ зар€джаЇ енерг≥Їю. ¬сього 85 г м'€са на день забезпечуЇ орган≥зм на 50% зал≥за б≥льше, н≥ж при вегетар≥анськ≥й д≥Їт≥.

¬исновок простий: повн≥стю в≥дмовл€тис€ в≥д м'€са не можна, але вибирати треба «правильне» м'€со - натуральне (не перероблена в ковбасу ≥ сосиски), нежирну €ловичину ≥ тел€тину, м'€со птиц≥.