7 способ≥в кинути палити
7 способ≥в кинути палити

ѕро шкоду кур≥нн€ знають вс≥ курц≥, але вол≥ють не думати про погане. Ѕагато хто нав≥ть розум≥Ї, що до 70 рок≥в њх чекаЇ рак леген≥в, в г≥ршому випадку, але так €к справа все одно йде до заходу житт€, то особливо ≥ не турбуютьс€. ѕроте, кожна людина хоче жити довше, а це означаЇ, що з≥ звичкою палити треба щось робити. ≤ першим твердим кроком на шл€ху до подоланн€ ц≥Їњ звички стане ваше р≥шенн€ - кинути.

ўо трапитьс€, €кщо ви кинете курити?

Ќайголовн≥ше - ви продовжите своЇ житт€. ÷≥на за звичку кур≥нн€ дуже висока – с≥м-дес€ть рок≥в житт€. “ак, н≥хто з нас не може сказати, що трапитьс€ завтра. јле людина повинна робити все залежне в≥д нењ, щоб прожити довге житт€ здоровою.

 ур≥нн€ послаблюЇ ф≥зичну форму. —портсмени знають, що таке витривал≥сть ≥ €к вона важлива. јле €кщо ви курите, то ваша дихальна система не зможе нормально забезпечуватис€ киснем, а значить, н≥ про €к≥ спортивн≥ дос€гненн€ ≥ мови бути не може.

Ѕагато хто до цих п≥р вважаЇ, що курити - це модно. Ќасправд≥ дим≥ти сигаретою вже далеко не круто. “ака людина в очах оточуючих вже не вигл€даЇ авторитетом, а навпаки, викликаЇ негативне ставленн€. ј що говорити про неприЇмний запах з рота курц€? ѕоц≥луйте поп≥льничку, повну недопалк≥в, ≥ ви все зрозум≥Їте.

„и варто говорити про шкоду дл€ здоров'€, €ку приносить звичка палити? –ак леген≥в, закупорюванн€ вен, ≥нфаркт м≥окарда тощо!

якщо вас зат€гнуло кур≥нн€, але ви готов≥ пок≥нчити з цим, не впадайте у в≥дчай: ви вже зробили перший ≥ важливий крок - вир≥шили кинути. ј ми п≥дкажемо дек≥лька ефективних способ≥в пок≥нчити з цим раз ≥ назавжди.

1. ѕодумайте ≥ вибер≥ть основн≥ причини, по €ких ви хочете кинути палити. «апиш≥ть њх на листку паперу ≥ перечитуйте кожен день.

2. ¬ибер≥ть дату, коли ви викурите останню сигарету, запиш≥ть њњ ≥ п≥дготуйте св≥й мозок до «нового житт€». ћожна нав≥ть придумати ≥ провести ритуал останньоњ викуреноњ сигарети.

3. «айм≥тьс€ спортом. ‘≥зичн≥ навантаженн€ зн≥мають стрес ≥ допомагають т≥лу в≥дновитис€. ѕочинайте поступово. ÷е може бути спочатку коротка прогул€нка раз чи два на тиждень, а пот≥м можна довести вправи до 30-40 хвилин 3-4 рази на тиждень. Ќавч≥тьс€ робити дихальн≥ вправи.

4. ѕоступово зменшуйте к≥льк≥сть сигарет.  упуйте не б≥льше одн≥Їњ пачки в день, плануйте викурюванн€ сигарет на кожен день, аж до зак≥нченн€ кур≥нн€. «ам≥н≥ть марку, щоб процес кур≥нн€ не доставл€в такого задоволенн€. ўе один прийом - в≥ддайте своњ сигарети комусь, щоб кожен раз доводилос€ просити.

ѕри цьому багато курц≥в, €к≥ кинули курити, рад€ть кидати р≥зко, без поступового зменшенн€ сигарет. јле кожен повинен знайти св≥й особистий спос≥б.

5. ƒобре, коли Ї партнер з киданн€. ѕ≥дбадьорюйте один одного ≥ допомагайте порадами, розпов≥д€ми про себе, коли в≥дчуваЇте, що готов≥ з≥рватис€.

6. ѕийте б≥льше води. ¬ода допоможе вивести н≥котин з орган≥зму ≥ допоможе зн€ти т€гу до сигарет.

7. ƒ≥Ївий спос≥б: вимоч≥ть сигарету в молоц≥, висуш≥ть њњ, а пот≥м спробуйте викурити. Ѕагатьом це в≥дбиваЇ бажанн€ палити назавжди.

≤снуЇ безл≥ч методик, €к кинути курити. јле найголовн≥шим при кожн≥й з них Ї сила вол≥ ≥ бажанн€ бути здоровим!