¬ино: л≥ки чи отрута?
¬ино: л≥ки чи отрута?

« давн≥х час≥в вино вважалос€ напоЇм бог≥в. ÷ей нап≥й високоњ ц≥нувавс€ в —тародавн≥й √рец≥њ ≥ –им≥. ¬же в т≥ часи вчен≥ замислювалис€ над питанн€м: чого б≥льше у вин≥ - корист≥ чи шкоди?

“ут же згадуЇтьс€ ≥ любов француз≥в до вина. –≥дко €кий прийом њж≥ у них обходитьс€ без вина. ћожливо, це ≥ Ї њх секрет самоњ здоровоњ нац≥њ?

—ьогодн≥ багато хто веде здоровий спос≥б житт€, де немаЇ м≥сц€ вину, так €к, на њхню думку, будь-€кий алкоголь шк≥дливий дл€ здоров'€. јле останн≥ досл≥дженн€ показали, що вино що вживаЇтьс€ своЇчасно ≥ в потр≥бн≥й к≥лькост≥, в ц≥лому спри€тливо впливаЇ на орган≥зм людини, ≥ нав≥ть спри€Ї л≥куванню де€ких захворювань.

ќтже, вино корисно вживати дл€ пол≥пшенн€ обм≥ну речовин, зокрема дл€ сольового обм≥ну. „ервоне ≥ б≥ле вино м≥стить речовини, €к≥ стимулюють азотистий, вуглеводний ≥ м≥неральний обм≥н в орган≥зм≥. ƒо реч≥, у виноградному соку ц≥ речовини не знайден≥.

” р≥зних видах вина було знайдено велику к≥льк≥сть р≥зних в≥там≥н≥в ≥ м≥кроелемент≥в, таких €к кобальт, руб≥д≥й, титан, фосфор, кал≥й, магн≥й, йод, марганець, азот ≥ вуглевод, в≥там≥ни ––, ¬ ≥ —. ¬с≥ вони знижують тиск ≥ тон≥зують орган≥зм. ј антоц≥ани, речовини, що м≥ст€тьс€ у виноградн≥й шк≥рц≥ ≥ зафарбовують вино в червоний кол≥р, нав≥ть у невелик≥й концентрац≥њ мають антибактер≥альну д≥ю.

” вин≥ Ї елементи, €к≥ Ї своЇр≥дними пастками дл€ шк≥дливих молекул, €к≥ утворюютьс€ в нашому орган≥зм≥ в результат≥ неправильного харчуванн€. якщо вино вживати регул€рно ≥ в розумних к≥лькост€х, то можна зм≥цнити артер≥њ, ≥стотно знизити р≥вень холестерину в кров≥, упов≥льнити процеси стар≥нн€. “≥, хто вживаЇ в розумних дозах вино, р≥дше страждають серцево-судинними захворюванн€ми. ѕом≥чено, що жител≥ виноробних областей «ах≥дноњ ™вропи в≥др≥зн€ютьс€ б≥льш високим ≥мун≥тетом ≥ тривал≥стю житт€.

¬ино маЇ ц≥лу низку л≥кувальних властивостей дл€ людського орган≥зму: антистресову, бактерицидну, антиалерг≥чну.

¬≥домо, що стародавн≥ греки додавали к≥лька крапель б≥лого вина в питну воду. ¬они робили це дл€ дез≥нфекц≥њ води. як показали досл≥дженн€ ћедичного центру в √онолулу (—Ўј), вчин€ли вони ц≥лком правильно: б≥ле вино, вт≥м, €к ≥ червоне, також токсичн≥ дл€ кол≥бактер≥й ≥ сальмонел, €к ≥ чистий спирт. ќднак найб≥льш сильний вплив в цьому план≥ надаЇ саме б≥ле сухе вино, що м≥стить велику к≥льк≥сть кислот.

ѕри пом≥рному вживанн≥ червоного вина п≥двищуЇтьс€ оп≥рн≥сть ≥нфекц≥йним захворюванн€м, в≥русним ≥нфекц≥€м, еп≥дем≥чним шлунковим захворюванн€м.

¬чен≥ до цих п≥р повн≥стю не вивчили механ≥зм антим≥кробноњ д≥њ вина. ѕри цьому антим≥кробну д≥ю н≥€к не пов'€зано з на€вн≥стю алкоголю у вин≥, так €к його к≥льк≥сть у вин≥ незначна. Ўвидше за все, так≥ властивост≥ вина по€снюютьс€ на€вн≥стю у вин≥ фарбувальних речовин, дубильних речовин, кислот, тан≥н≥в та ≥нших специф≥чних дл€ вина складових.

¬ивченн€ корист≥ вина дл€ орган≥зму людини продовжуЇтьс€. јле разом з тим вчен≥ попереджають, що все добре в м≥ру, ≥ користь вина буде очевидна лише при пом≥рному його вживанн≥, тобто не б≥льше 1-2 келих≥в в день. ¬ ≥ншому випадку ароматний нап≥й перетворитьс€ на отруту.


11.03.2014