10 секрет≥в гарного настрою
10 секрет≥в гарного настрою

ƒл€ гарного самопочутт€ психологи рад€ть залишатис€ оптим≥стами. Ѕ≥льш того, це не просто порада, а необх≥дн≥сть. јдже вже вс≥м в≥домо, що думки визначають житт€ людини.

Ћюдина, €ка пост≥йно знаходитьс€ в стан≥ знев≥ри, €ку все не радуЇ, створюЇ навколо себе негативну ауру. —воњми похмурими думками така людина прит€гуЇ до себе негатив €к магн≥том. Ќе дивно, що здоров'€ у песим≥ст≥в також залишаЇ бажати кращого. «вичайно, житт€ Ч складна штука ≥ без проблем в ньому не об≥йтис€. јле треба навчитис€ бачити в житт≥ б≥льше €скравих фарб, а €кщо ≥ трапилас€ неприЇмн≥сть, то не брати њњ близько до серц€.

≤снуЇ дес€ть секрет≥в, €к не втратити ≥нтерес до житт€ ≥ бути оптим≥стом.

  1. јктивно ц≥кавтес€ оточуючими вас под≥€ми ≥ людьми, взагал≥ вс≥м, що в≥дбуваЇтьс€ у св≥т≥.
  2. „итанн€ допомагаЇ переосмислити житт€, та й в≥д власних сумних думок в≥двол≥каЇ, кр≥м того, розширюЇ кругоз≥р.
  3. ÷≥каве захопленн€ або хоб≥ допоможе з користю провести в≥льний час. «ахоплюючись спортом, музикою, творч≥стю, вам н≥коли не буде нудно з самим собою. “ут ц≥лком доречно згадати про принцип Ђякщо нав≥ть € один, це не означаЇ, що € самотн≥йї.
  4. ѕостарайтес€ позбутис€ будь-€коњ залежност≥: €к у моральном, так ≥ в матер≥альному в≥дношенн≥.
  5. якщо ви знайдете свою пару в житт≥, то житт€ стане €скрав≥ше ≥ ц≥кав≥ше, з'€вл€тьс€ нов≥ в≥дчутт€ ≥ погл€ди. ¬и по-справжньому полюбите житт€.
  6. ¬иконуйте ту роботу, €ка приносить вам не т≥льки дох≥д, а й задоволенн€. як м≥н≥мум 1/3 житт€ людина проводить на робот≥. “ому дуже важливо, щоб робота була Ђдо душ≥ї або хоча б не напружувала морально. ƒуже важливий колектив, в €кому ви працюЇте. якщо ж робота ≥ колеги не влаштовують вас, то терп≥ти через зарплату не варто, це неодм≥нно в≥д≥б'Їтьс€ на здоров'њ.
  7. Ќа€вн≥сть хороших друз≥в або знайомих, на €ких можна покластис€ в скрутну хвилину, дуже важлива.
  8. —тавтес€ з гумором до будь-€коњ складноњ ситуац≥њ, згадайте, що см≥х ≥ посм≥шка продовжують житт€. якщо вс≥ негаразди сприймати жартома, то жити стане легше.
  9. «авжди майте свою точку зору.
  10. ƒуже важливо мати мету в житт≥. ј проживанн€ дн≥в даремно, безглузде ≥снуванн€ Ч що може бути г≥рше?

≤ наостанок: кожен день треба проживати так, н≥би в≥н останн≥й, дорожити кожним днем! ѕрагненн€ наповнити кожен день под≥€ми, добрими справами, сп≥лкуванн€м не дасть можливост≥ сумувати.