Ѕоњтес€ ≥мпотенц≥њ?  идайте курити!
Ѕоњтес€ ≥мпотенц≥њ?  идайте курити!
Ѕоњтес€ ≥мпотенц≥њ?  идайте курити!

 ур≥нн€ вже давно становить соц≥альну проблему сусп≥льства, причому €к дл€ ку€щоњ його частини, так ≥ дл€ некур€щоњ. ѕерш≥ шукають в≥дпов≥дь на питанн€ Ђ€к кинути курити?ї, друг≥ намагаютьс€ себе убезпечити в≥д впливу курц≥в.

Ўкода кур≥нн€ дл€ сусп≥льства в ц≥лому вс≥м в≥дома. јле сьогодн≥ ми поговоримо про те, €к пов'€зана ц€ шк≥длива звичка з потенц≥Їю.

Ќезважаючи на те, що шкода кур≥нн€ дл€ потенц≥њ доведена медициною, б≥льш≥сть курц≥в вважають, що конкретно њх це не торкнетьс€. ќднак це всього лише психолог≥чний захист. ўодн€ в св≥т≥ викурюЇтьс€ 15 м≥ль€рд≥в сигарет. ј численн≥ статистичн≥ дан≥ п≥дтверджують ч≥ткий зв'€зок м≥ж шк≥дливою звичкою ≥ сексуальними проблемами. ћ≥ж ≥ншим, цей п≥дступний поб≥чний ефект був ви€влений т≥льки в 1986 роц≥. ƒва андролога з ѕј– з'€сували, що серед њхн≥х пац≥Їнт≥в з ≥мпотенц≥Їю, викликаною поразкою судин, 93% курц≥.

“ютюновий дим м≥стить 5000 х≥м≥чних сполук, 60 з €ких викликають ≥мпотенц≥ю: синильна кислота, орган≥чн≥ кислоти, окис вуглецю, ам≥ак, а також ц≥лим р€дом токсичних речовин, що негативно впливають на чолов≥че здоров'€.

ќтже, кур≥нн€ ≥ потенц≥€ Ч два несум≥сних €вища. Ѕуло проведено безл≥ч досл≥джень, €к≥ довели пр€му залежн≥сть чолов≥чоњ сили в≥д к≥лькост≥ викурених сигарет. ≈кспериментальним методом було ви€влено, що кур≥нн€ одн≥Їњ пачки сигарет на день на 60% п≥двищуЇ шанси на ≥мпотенц≥ю.

Ќ≥котин ≥нтенсивно впливаЇ на залози внутр≥шньоњ секрец≥њ, особливо на наднирники. ќстанн≥ в≥дпов≥дають за вид≥ленн€ в кров≥ гормону адренал≥ну, при цьому викликаЇтьс€ спазм судин, п≥двищуючи артер≥альний тиск ≥ спри€ючи почаст≥шанню серцевих скорочень. «губно впливаючи на статев≥ залози, н≥котин спри€Ї розвитку у чолов≥к≥в статевоњ недостатност≥ Ч ≥мпотенц≥њ.

„олов≥ч≥ статев≥ кл≥тини, сперматозоњди, повинн≥ оновлюватис€ кожн≥ три м≥с€ц≥. јле курц≥в чекають негативн≥ зм≥ни, €к≥ впливають не т≥льки на морфолог≥ю ≥ активн≥сть сперматозоњд≥в, але також спри€ють зменшенню секрец≥њ андроген≥в, особливих гормон≥в, €к≥ впливають на статевий пот€г чолов≥к≥в, а значить, ≥ на потенц≥ю.

” лабораторних умовах учен≥ провели тест, €кий показував здатн≥сть сперматазо≥дов до запл≥дненн€ €йцекл≥тини. ¬ результат≥ дв≥ третини хрон≥чних курц≥в не змогли пройти даний тест. «датн≥сть сперми до ополодотворен≥ю була на 75% нижче у курц≥в в пор≥вн€нн≥ з тими, у кого немаЇ ц≥Їњ згубноњ звички.


25.02.2014