„ому ж≥нкам треба в≥дмовитис€ в≥д пива?
„ому ж≥нкам треба в≥дмовитис€ в≥д пива?
„ому ж≥нкам треба в≥дмовитис€ в≥д пива?

—тавленн€ до пива серед людей неоднозначне. ќдн≥ виступають за його користь, ≥нш≥, спираючись на думки медицини, бачать в ньому лише шкоду. ‘ах≥вц≥ ж попереджають: пиво особливо небезпечно дл€ ж≥нок, так €к завдаЇ шкоди гормональн≥й систем≥.

Ѕагато хто переконаний в тому, що пиво — найбагатше джерело в≥там≥н≥в ≥ б≥олог≥чно активних речовин. “ак, д≥йсно в пив≥ м≥ст€тьс€ в≥там≥ни. ћожливо, це ≥ змушуЇ д≥вчат ≥ ж≥нок нал€гати на слабоалкогольний нап≥й. „им погано: ≥ сп'€н≥нн€ слабо настаЇ ≥ користь дл€ орган≥зму? ѕроте д≥вчата вол≥ють на думати, що пиво маЇ пр€мий вплив на гормональну систему, що може призвести нав≥ть до безпл≥дд€. Ќавр€д чи, тримаючи келих пива в руц≥, вони замислюютьс€ про те, що таке завмерла ваг≥тн≥сть ≥ що трапл€Їтьс€ з дитиною, €кщо мати зловживаЇ пивом.

“реба в≥дзначити, що пиво завдаЇ шкоди €к чолов≥ка , так ≥ ж≥нкам. Ќебезпека вживанн€ пол€гаЇ в тому, що настаЇ маскул≥н≥зац≥€ ж≥нок ≥ фем≥н≥зац≥€ чолов≥к≥в. √рубо кажучи, ж≥нки отримують «в подарунок» чолов≥ч≥ риси, а чолов≥ки знаход€ть ж≥ноч≥ ознаки. ћ≥ж ≥ншим, так д≥ють вс≥ спиртн≥ напоњ на орган≥зм, але пиво несе найб≥льшу небезпеку. ј вс€ справа в тому, що головний компонент пива Ч хм≥ль Ч м≥стить ж≥ночий статевий гормон естроген рослинного походженн€.

 оли було винайдено пиво, воно вважалос€ ≥стинно чолов≥чим напоЇм. ∆≥нкам дозвол€лос€ лише легке вино ≥ шампанське, але пиво Ч н≥коли. ѕроте часи ≥ звичањ зм≥нюютьс€ ≥ сьогодн≥ д≥вчина, €ка сидить в м≥ському парку з пл€шкою пива в руках, Ч майже норма.

” чому ж небезпека пива дл€ ж≥ночого орган≥зму?

¬арто згадати про процес виробництва пива. ”творюЇтьс€ воно шл€хом брод≥нн€, п≥д час €кого вид≥л€ютьс€ так≥ страшн≥ речовини €к метанол, альдег≥ди ≥ сивушн≥ масла. якщо провести експеримент ≥ випити таку к≥льк≥сть пива, щоб по м≥цност≥ воно зр≥вн€лос€ з пл€шкою гор≥лки, то похм≥лл€ буде куди б≥льш важким, вт≥м, €к ≥ нанесена орган≥зму шкода.

ѕри виробництв≥ €к≥сноњ гор≥лки вс≥ шк≥длив≥ орган≥чн≥ речовини ф≥льтруютьс€, а ось в пив≥ вони залишаютьс€ в досить великих к≥лькост€х. ѕри цьому геть зникають в≥там≥ни групи ¬ наперек≥р хвастощам пивних виробник≥в.

 р≥м того, в пив≥ м≥ститьс€ величезна к≥льк≥сть естроген≥в. “ак, реклами вс≥л€ких крем≥в стверджують, що ф≥тоестрогени продовжують молод≥сть. јле не вс≥ естрогени однаково корисн≥. Ќайб≥льш корисним цей гормон Ї саме в натуральному вигл€д≥. ≈строген, що виробл€Їтьс€ чолов≥чим орган≥змом, здатний пол≥пшити стан шк≥ри в зр≥лому в≥ц≥. “ака ж функц≥€ естрогену, що потрапив на шк≥ру у вигл€д≥ крему. јле €кщо приймати його всередину, то це може т≥льки нашкодити. ѕрийн€тт€ гормон≥в ззовн≥ скорочуЇ виробленн€ орган≥змом власних.

Ўкода пива дл€ молодих д≥вчат пол€гаЇ в тому, що власний гормональний апарат починаЇ атрофуватис€. якщо д≥вчина почне вживати пиво з п≥дл≥ткового в≥ку, то до 25 рок≥в њњ орган≥зм перестане виробл€ти власн≥ гормони. “обто небезпека пива про€вл€Їтьс€ безпосередньо в гормональному збоњ, а це в свою чергу провокуЇ розвиток ендометр≥озу ≥ дисфункц≥й €Їчник≥в. “реба розум≥ти, що ж≥ночий орган≥зм надзвичайно чуйний, особливо коли справа стосуЇтьс€ ендокринноњ системи.

 ожна д≥вчина повинна добре усв≥домлювати ризик, €кому п≥ддаЇ своЇ здоров'€, про€вл€ючи пристрасть до пива. ѕроблеми з зачатт€м, труднощ≥ виношуванн€, уколи, хвороблив≥ процедури, стреси, переживанн€, вроджен≥ вади у дитини ≥ нав≥ть розставанн€ з цих причин з≥ своЇю половинкою Ч усе це може стати ц≥лком реальним через велике коханн€ до пива.