як п≥дготувати дочку до статевого дозр≥ванн€?
як п≥дготувати дочку до статевого дозр≥ванн€?
як п≥дготувати дочку до статевого дозр≥ванн€?

ƒ≥ти ростуть дуже швидко ≥ так важливо не прогавити момент, коли вони з малюк≥в перетворюютьс€ на дорослих людей. Ќеобх≥дно п≥дготувати дитину до дорослого житт€, щоб вона, €к кажуть батьки, не «накоњла дурниць».

ќсобливо важливий пер≥од статевого дозр≥ванн€. —кладно сказати, в €кому в≥ц≥ цей момент настане, адже кожна дитина ≥ндив≥дуальна. јле €кщо говорити про д≥вчаток, то чекати цей пер≥од можна з восьми рок≥в!

Ѕагато хто може подумати, що у в≥с≥м рок≥в д≥вчинка ще зовс≥м дит€, њй т≥льки в л€льки грати, про €ке статеве дозр≥ванн≥ можна говорити!? ќднак фах≥вц≥ стверджують, що саме в цьому в≥ц≥ починаЇ зм≥нюватис€ гормональний фон. ўо на це може вказувати? ¬с≥л€к≥ капризи ≥ протести, балакуч≥сть, бажанн€ зробити все наперек≥р, дурн≥ й необдуман≥ вчинки. Ќ≥ в €кому раз≥ не можна ла€ти, а тим б≥льше карати за це доньку. «араз њй €к н≥коли необх≥дн≥ вашу увага, ласка ≥ турбота.

”никайте нав'€зуванн€ юн≥й лед≥ своЇњ думки, просто постарайтес€ зрозум≥ти њњ. Ќамагайтес€ проводити б≥льше часу разом. ”с≥й с≥м'њ п≥дуть на користь сп≥льн≥ походи по магазинах, в к≥но, кафе, на концерти. ¬се це зближуЇ ≥ зм≥цнюЇ в≥дносини.

ј ще не варто з раннього в≥ку говорити про хлопчик≥в ≥ в≥дносинах з ними.  раще б≥льше говорите про таку важливу дл€ кожноњ д≥вчинки р≥ч €к г≥г≥Їна.

 оли ви пом≥тили у дочки ознаки статевого дозр≥ванн€, постарайтес€ зм≥нити своЇ ставленн€ до њњ повед≥нки, хоча це не просто. Ќасамперед, необх≥дно п≥дготувати до цього моменту всю чолов≥чу частину с≥м'њ батько, брати). Ќаприклад, завед≥ть за правило, що не можна входити в њњ к≥мнату без стуку, ч≥пати њњ реч≥, по-дит€чому мацати њњ т≥ло ≥ т.п.

¬ажливо розум≥ти, що ф≥зичн≥ зм≥ни, що в≥дбуваютьс€ в орган≥зм≥ д≥вчинки, жахливо стискують њњ. «б≥льшен≥ груди вже важко сховати п≥д т≥сною блузкою, а по€ва на обличч≥ висипки робить житт€ нестерпним. „асто в цьому в≥ц≥ багато д≥вчаток вважають себе потворними. “ут €краз до реч≥ доведетьс€ п≥дтримка батька, старшого брата або д€дька. ¬они повинн≥ њй показати, що вона €к ≥ ран≥ше улюблена, красива ≥ нав≥ть по-новому усп≥шна ≥ шанована. “од≥ вона не буде забивати соб≥ голову комплексами ≥ розслабл€тис€ в компан≥њ невдах ≥ нероб.

–оль мами в необх≥дний момент поговорити з донькою про ÷≈. якщо мама довго т€гне з ц≥Їю розмовою, то настаЇ момен , коли донька сама приходить з питанн€м, €ке застаЇ маму зненацька. ≤ тод≥ дуже важко переконати д≥вчинку, що все зовс≥м не так, €к њй Ђпо секретуї пов≥домила подруга.

ќднак коли мама розпов≥даЇ дочц≥ про настанн€ менструац≥њ, бол€х ≥ в≥дчутт€х в т≥л≥, пов'€заними з нею, з можлив≥стю вже стати мат≥р'ю, головне, щоб, врешт≥-решт, ф≥з≥олог≥€ не затулила духовн≥сть ≥ високе призначенн€ ∆≥нки на «емл≥.