5 порад, €к уберегтис€ в≥д похм≥лл€ на корпоратив≥
5 порад, €к уберегтис€ в≥д похм≥лл€ на корпоратив≥
 5 порад, €к уберегтис€ в≥д похм≥лл€ на корпоратив≥

Ќастають новор≥чн≥ св€та, а з ними ≥ незл≥ченн≥ корпоративи, витримати €к≥ вдаЇтьс€ найм≥цн≥шим орган≥змам. ” той же час зберегти обличч€ в робочому колектив≥ нав≥ть в неробоч≥й обстановц≥ дуже важливо дл€ репутац≥њ ≥, можливо, нав≥ть дл€ кар'Їри. ўо ж зробити, щоб ≥ в загальному веселощ≥ брати участь ≥ не вдарити в бруд обличч€м?

ѕорада «Ќе пийте!», €сна р≥ч, в дан≥й ситуац≥њ безглузда. ’оча наркологи ≥ д≥Їтологи рад€ть саме це. јле все-таки Ї секрети, €к зберегти т≥льки хорош≥ спогади про новор≥чний корпоратив, та ще й печ≥нку залишити здоровою ≥ перед колегами не червон≥ти пот≥м.

ƒо реч≥, тим, хто вважаЇ, що пити треба виключно заради сп'€н≥нн€, ц≥ поради не допоможуть. ј ось т≥, хто збираЇтьс€ пити, але в м≥ру, дуже нав≥ть знадобл€тьс€.

ƒосл≥дженн€ вчених показали, що причиною похм≥лл€ Ї те, що через присутн≥сть алкоголю зм≥нюютьс€ кл≥тини ≥ судини головного мозку.  р≥м того, надал≥ мозок реагуЇ вже ≥ на те, що алкоголь перестаЇ надходити в орган≥зм ≥ бол≥сно реагуЇ. “обто пити треба ст≥льки, щоб орган≥зм Ђне пом≥тивї.

ќтже, €к це робитьс€.

1. ѕийте пов≥льно

јлкоголь розщеплюЇтьс€ в орган≥зм≥ людини з≥ швидк≥стю 7–9 м≥л≥л≥тр≥в на годину. „им б≥льше часу отримаЇ наш орган≥зм на Ђл≥кв≥дац≥юї, тим краще дл€ нього. ѕри цьому окисленн€м виводитьс€ 90% алкоголю, а пот≥м з сечею ≥ диханн€м — всього 5Ц7%.

2. «апивайте алкоголем њжу, а не алкоголь закушуйте њжею!

“ака порада може перевернути св≥дом≥сть багатьох. ѕроте, њжа упов≥льнюЇ всмоктуванн€ алкоголю ст≥нками шлунка.

3. ѕравильно вибирайте напоњ

якщо хочете уславитис€ гурманом ≥ вибираЇте т≥льки сам≥ висто€н≥ напоњ (конь€к, бренд≥, в≥ск≥), важкого похм≥лл€ не уникнути. ƒо таких же Ђ€дернихї в≥днос€тьс€ ≥ шампанськ≥ вина.

„ервоне вино пом'€кше в цьому план≥, але може викликати головний б≥ль через вм≥ст у ньому тирам≥ну ≥ г≥стам≥нопод≥бних речовин.

ј ось гор≥лка ≥ джин з тон≥ком в пропорц≥њ 1:1,5 порадують вас своњми безпохм≥льними властивост€ми. —права в тому, що гор≥лка вважаЇтьс€ б≥льш чистим напоЇм (теоретично). ’оча чистоту гор≥лки можуть знижувати добавки. як≥сна гор≥лка в своЇму склад≥ маЇ спирти вищого класу.

4. ѕийте щось одне

як би вам не пропонували перепробувати вс≥ на€вн≥ на стол≥ напоњ, твердо ст≥йте на своЇму ≥ пийте один. ѕочали з гор≥лки Ч нею ≥ продовжуйте. Ќе здумайте зм≥шувати р≥знор≥дн≥ напоњ. јле €кщо все-таки зм≥шуванн€ не уникнути, то будьте посл≥довн≥ Ч спочатку сух≥ ≥ легк≥ вина, пот≥м солодк≥ ≥ м≥цн≥ напоњ.

5. ѕийте воду

“ак €к алкоголь викликаЇ зневодненн€ орган≥зму, €ке робить похм≥лл€ ще важчим, вода просто необх≥дна вам! ѕийте воду прот€гом дн€ перед заст≥лл€м, не п≥зн≥ше, н≥ж за 30 хвилин до њж≥ ≥ пот≥м перед сном. јле це маЇ бути звичайна вода, н≥ в €кому раз≥ не газована.

як бачите, пити ≥ не напитис€ на корпоратив≥ Ч це ц≥ла наука, ос€гненн€ €коњ подаруЇ вам в≥дчутт€ легкост≥ на ранок ≥ найприЇмн≥ш≥ спогади про св€то.

« наступаючим Ќовим роком!