“оп-3 революц≥йних в≥дкритт€ медицини
“оп-3 революц≥йних в≥дкритт€ медицини
 “оп-3 революц≥йних в≥дкритт€ медицини

–озвиток медицини з кожним роком просуваЇтьс€ все ≥нтенсивн≥ше. «а останн≥й час вчен≥ зробили чимало важливих в≥дкритт≥в, серед €ких найб≥льший резонанс отримали три. ѕро них ми сьогодн≥ й розпов≥мо.

ќтже, до найб≥льш обговорюваних медичних в≥дкритт≥в в≥днос€тьс€: вод≥й ритму дл€ попередженн€ передчасних полог≥в, л≥куванн€ болю в груд€х за допомогою г≥пнозу, запоб≥ганн€ раку грудей при вживанн≥ де€ких продукт≥в.

“ак €к проблема передчасних полог≥в Ї досить актуальною в наш час, то вчен≥ пост≥йно знаход€тьс€ в пошуку метод≥в, що попереджають такий результат ваг≥тност≥. «а статистикою до 12% малюк≥в народжуютьс€ ран≥ше терм≥ну. «а оц≥нками ¬ќќ«, 1,1 млн. д≥тей щор≥чно помирають через ускладненн€, пов'€зан≥ з передчасними пологами. Ѕагато д≥тей, що вижили, в подальшому страждають в≥д дов≥чноњ ≥нвал≥дност≥, що включаЇ труднощ≥ у навчанн≥, а також проблеми ≥з зором ≥ слухом.

ќднак б≥льше трьох чвертей передчасно народжених д≥тей можуть бути вр€тован≥ за допомогою вчасно зд≥йсненних ≥ ефективних заход≥в втручанн€. —еред таких заход≥в незабаром буде пропонуватис€ ≥ вод≥й ритму дл€ попередженн€ передчасних полог≥в.

¬од≥й ритму €вл€Ї собою спец≥альн≥ електроди, що створюють пом≥рний розр€д, €кий служить обмеженн€м м'€зовоњ активност≥ матки. ¬≥н призначений дл€ блокуванн€ сигнал≥в орган≥зму, спр€мованих на скороченн€ матки, при €кому пологи завчасно в≥дбутис€ не можуть. ќч≥куЇтьс€, що впровадженн€ цього пристрою в л≥карську практику принесе зниженн€ числа передчасних полог≥в до м≥н≥муму.

ƒруге в≥дкритт€ пол€гаЇ в л≥куванн≥ бол≥в у груд€х за допомогою г≥пнозу. јвторами цього в≥дкритт€ Ї медики лондонського госп≥талю Royal Brompton Hospital. ÷≥каво, що вчен≥ сам≥ до к≥нц€ не роз≥бралис€ у механ≥зм≥ д≥њ г≥пнозу, €кий приводить до позитивного результату. ¬одночас залишаЇтьс€ незаперечним факт, що при контрольн≥й перев≥рц≥ зниженн€ больових симптом≥в за ц≥Їю методикою ви€влено у п'€тоњ частини випробуваних.

ўе одне важливе в≥дкритт€ зроблене шанхайськими досл≥дниками. як в≥домо, бич нашого часу - це рак грудей, випадки €кого част≥шають з кожним роком. Ќове досл≥дженн€ грунтуЇтьс€ на встановленн≥ проф≥лактичних властивостей молока ≥ капусти, €к≥ запоб≥гають розвитку цього виду онколог≥њ. ѕроф≥лактичними властивост€ми над≥лена ≥ д≥Їта, що включаЇ в себе €блука, сливи ≥ персики, а також малину ≥ полуницю. ” рац≥он також корисно додати €йц€. ј от к≥льк≥сть страв з риби ≥ м'€са краще обмежити, так €к вони зб≥льшують небезпеку захворюванн€.