ѕерестаньте пити вчорашн≥й чай!
ѕерестаньте пити вчорашн≥й чай!
ѕерестаньте пити вчорашн≥й чай!

” япон≥њ кажуть: Ђ¬чорашн≥й чай г≥рше укусу зм≥њї. „ай, €кий ви заварили к≥лька годин тому, не дасть вам не т≥льки властивого йому смаку ≥ аромату, але ≥ стане шк≥дливим дл€ здоров'€.

якщо на поверхн≥ чаю з'€вилас€ оксидна пл≥вка, то це в≥рна ознака того, що чай пити вже не можна. „ай Ч складна за х≥м≥чним складом сум≥ш, до складу €коњ входить безл≥ч елемент≥в. ѕри контакт≥ з киснем багато з них мають властив≥сть осмол€тис€, тобто утворювати сум≥ш пол≥конденсат≥в ≥ продукт≥в окисленн€.

Ќайб≥льш руйн≥вними. €к≥ утворюютьс€ при тривалому контакт≥ з киснем, речовини Ї дл€ шлунково-кишкового тракту, особливо печ≥нки.

ѕри попаданн≥ в орган≥зм людини ц≥Їњ нерозчинноњ пл≥вки Ч б≥лково-тан≥но-пурин≥в-зал≥зо- кальц≥Їво-магн≥Ївого комплексу Ч покриваЇ слизову оболонку шлунка ≥ кишечника, перешкоджаЇ поглинанню поживних речовин ≥ дратуЇ шлунково-кишковий тракт. ÷е упов≥льнюЇ перистальтику кишечника, харчов≥ маси накопичуютьс€ в порожнин≥ шлунково-кишкового тракту. ѕ≥д ц≥Їю нерозчинною пл≥вкою ≥стотно зростаЇ бактер≥альна активн≥сть, ≥ починаютьс€ процеси брод≥нн€ ≥ гнитт€, в≥дбуваЇтьс€ всмоктуванн€ слизовою оболонкою токсичних речовин, що утворилис€, розвиваютьс€ виразков≥ процеси.

«вичайно, €кщо випити чай, що посто€в, одноразово, то великих проблем не буде, проте при регул€рному, повторюваному к≥лька раз≥в на день застосуванн≥ можлив≥ гастрити, дуоден≥ти, ероз≥њ, виразки, а в самих запущених випадках нав≥ть зло€к≥сн≥ новоутворенн€.

ќднак вчорашн≥й чай небезпечний не т≥льки дл€ шлунково-кишкового тракту. Ѕ≥льш серйозн≥ насл≥дки можуть оч≥кувати нервову ≥ серцево-судинну системи, що викликаЇ одне з пох≥дних чаю - пурин. ÷€ речовина, що переходить в екстракт чаю при його тривалому сто€нн≥ б≥льше 10 хвилин Ч гуан≥н.

—аме по соб≥ азотисте з'Їднанн€ гуан≥н не представл€Ї небезпеки, а ось продукт його окисленн€ Ч токсичний гуанидин Ч може викликати сам≥ непередбачуван≥ насл≥дки дл€ орган≥зму.

‘армаколог≥чн≥ властивост≥ гуанидина пол€гають у стимул€ц≥њ дихального центру (аналептичну ефект), а також у п≥двищенн≥ артер≥ального тиску в результат≥ взаЇмод≥њ з адренал≥ном, €кий посилено виробл€ють наднирники.

ѕри високих концентрац≥€х гуанидина спостер≥гаЇтьс€ стан занепокоЇнн€, драт≥вливост≥, тремору к≥нц≥вок, судом, психомоторного збудженн€, незв'€зного потоку думок ≥ мови, запаморочень, парестез≥њ в рот≥ ≥ к≥нц≥вках, г≥пертон≥њ, тах≥кард≥њ, аритм≥њ та ≥нших порушень систем ≥ орган≥в.

Ќе зайвим в числ≥ вже перерахованих страшилок, пов'€заних з≥ шкодою вчорашнього чаю, буде в≥дзначити ≥ пуринов≥ основи, що м≥ст€тьс€ в чањ, €к≥ мають пр€ме в≥дношенн€ до обм≥нних процес≥в. “аке порушенн€ про€вл€Їтьс€ затримкою в орган≥зм≥ сечовоњ кислоти ≥ в≥дкладенн€м њњ солей в тканинах. ј насл≥дком порушенн€ обм≥ну пуринових речовин майже завжди ви€вл€Їтьс€ таке неприЇмне ≥ бол≥сне захворюванн€ €к подагра.

—под≥ваЇмос€, що нам вдалос€ переконати вас в реальних негативних насл≥дках чаю, €кий посто€в понад 10 хвилин п≥сл€ заварюванн€. ѕершим показником того, що чай вже краще не пити, буде утворенн€ на його поверхн≥ пл≥вки. ¬иливайте такий чай без жалю!


12.01.2014