–евнувати або бути здоровою?
–евнувати або бути здоровою?

«доров'€ ж≥нки залежить в≥д безл≥ч≥ фактор≥в. « одного боку це ф≥зичн≥ характеристики — р≥вень тиску, регул€рн≥сть менструального циклу, нормальне функц≥онуванн€ вс≥х орган≥в, з ≥ншого Ч психолог≥чн≥ чинники. «доровою ж≥нка себе почуваЇ тод≥, коли вс≥ ц≥ фактори збалансован≥ м≥ж собою.

ѕогодьтес€, важко у€вити соб≥ ол≥мп≥йську чемп≥онку, €ка домагаЇтьс€ блискучих результат≥в, коли вона знаходитьс€ в депрес≥њ. “обто ж≥ноче здоров'€ безпосередньо залежить в≥д пережитих емоц≥й.

Ќа жаль, наше житт€ повне негативними переживанн€ми, не останнЇ м≥сце серед €ких займають ревнощ≥. ¬чен≥, медики, психологи до цих п≥р намагаютьс€ по€снити це почутт€, але д≥йти до загальноњ ≥стини њм не вдалос€. ¬≥домо одне Ч це почутт€ складно по€снити ≥ ще важче контролювати. ” стан≥ ревнощ≥в найнебезпечн≥ше те, що в ньому багато фантаз≥њ. ∆≥нка малюЇ соб≥ картинки у€вноњ зради, накручуючи цими думками ≥ не може зупинитис€. ¬с≥ ц≥ фантаз≥њ привод€ть до справжньоњ фоб≥њ Ч страху зради.

ѕричиною викликаних ревнощ≥в при цьому Ї не т≥льки повед≥нка партнера, а, найголовн≥ше, низька самооц≥нка, страх опинитис€ г≥рше ≥ залишитис€ на самот≥. ј €кщо мова йде про важку форму ревнощ≥в, то це може призвести до важких захворювань. ” той же час м≥н≥мальна доза ревнощ≥в, на думку психолог≥в, т≥льки додаЇ у в≥дносини п≥кантност≥ ≥ осв≥жаЇ њх.

јле що в≥дбуваЇтьс€ в орган≥зм≥ ж≥нки, коли њњ переповнюють ревнощ≥? Ќа жаль, але це почутт€ недарма називають руйнуючим, так €к насл≥дки його можуть бути самими сумними. як показують досл≥дженн€, напад ревнощ≥в супроводжуЇтьс€ викидом р€ду «шокових» гормон≥в, що можна в≥дчути ф≥зично Ч стисненн€ в груд€х, защемленн€ в област≥ серц€, зупинка диханн€, ступор. ¬се це захисна реакц≥€ орган≥зму на такий стан, €кий намагаЇтьс€ придушити його дозою ≥нших гормон≥в, покликаних стаб≥л≥зувати стан. ѕочинаЇтьс€ справжн€ гормональна в≥йна, €ка призводить до катастроф≥чного зниженн€ ≥мун≥тету, а це передумова дл€ розвитку серйозних захворювань.

ўе одна негативна сторона ревнощ≥в Ч р≥зке п≥двищенн€ апетиту. ÷е €краз та ситуац≥€, коли ж≥нка починаЇ Ђзањдатиї свою фоб≥ю. “ака повед≥нка неодм≥нно призведе до надм≥рноњ ваги ≥ нового витка психолог≥чних проблем.

ѕост≥йний страх втратити свою половинку призведе до головних бол≥в, п≥двищеного тиску, проблем з ж≥ночою статевою системою. як стверджують психологи, ж≥ноча Ђобразаї на чолов≥к≥в пускаЇ кор≥нн€ у вигл€д≥ хвороб саме в статевих органах. ÷е наочна демонстрац≥€ твердженн€ Ђвс≥ хвороби в≥д нерв≥вї.

як бачимо, н≥чого хорошого в ревнощах дл€ здоров'€ немаЇ, а тому з ними треба боротис€. ¬ ≥ншому випадку можна втратити ≥ здоров'€, ≥ ​​красу, ≥ чолов≥ка, в к≥нц≥ к≥нц≥в. ќдн≥Їю з ефективних методик боротьби з ревнощами Ї аутотрен≥нг. “обто ж≥нц≥ треба зайн€тис€ самонав≥юванн€м, координуючи себе на усп≥х ≥ удачу в любов≥. ѕриклади аутотрен≥нг≥в у велик≥й к≥лькост≥ сьогодн≥ можна знайти в ≥нтернет≥. ѕросто вибер≥ть з них, €кий б≥льш зрозум≥лий вам.

ѕост≥йно п≥двищуйте свою самооц≥нку позитивними висловлюванн€ми, нав≥ть €кщо будете вимовл€ти њх про себе. ’вал≥ть себе, у€вл€йте соб≥ картинки, де ви чар≥вн≥ ≥ улюблен≥. ѕоступово все це призведе до впевненост≥ в тому, що ви Ђнайчар≥вн≥ша ≥ найприваблив≥шаї.

як насл≥док ваш стан неодм≥нно передастьс€ вашому чолов≥ков≥. ¬≥н стане б≥льш уважним ≥ дбайливим, можливо, нав≥ть стане б≥льше балувати... ѕоважайте ≥ люб≥ть себе, ≥ тод≥ пережит≥ ревнощ≥ здадутьс€ вам безглузд≥стю, на €ку не варто витрачати дорогоц≥нний час житт€ ≥ здоров’€.†